Mechanik z okolic Torunia

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

ODPOWIEDZ
rafgre

Mechanik z okolic Torunia

Post autor: rafgre »

Witam, poszukuję namiarów na mechanika z okolic Torunia do swojego GSX600F. Trzeba wyczyścić i wyregulować gaźniki i sprawdzić luz zaworowy
Z góry dziękuje za pomoc
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: Mechanik z okolic Torunia

Post autor: KROPEK »

Nie znam okolicznych mechaników ale dryndnij do Wilmatu czyli dealera Suzuki czasami cena nie różni się od domorosłych serwisów warto bynajmniej zadzwonić i spytać aby mieć jakiś punkt odniesienia. Pozdro.
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
rafgre

Re: Mechanik z okolic Torunia

Post autor: rafgre »

Wysłałem do nich maila i czekam na odpowiedź. Mam namiar na jednego polecanego gościa. Za czyszczenie regulację gaźników i luz zaworów chce 450zł. Nie mam doświadczenia z mechanikami od moto. Jak myślisz to drogo czy może być?
tomski

Re: Mechanik z okolic Torunia

Post autor: tomski »

Hej
Ja co prawda mam VL800, ale w serwisie na Modrzewiowej w Bydzi za zawory regulowane na śruby płaciłem 130 pln, a czyszczenie i regulacja jednego gaźnika kolejne 140 pln, więc Kropek ma racje i czasami w autoryzowanym serwisie ceny też są korzystne. Trzeba się zastanowić czy opłaca się swoje cacko pchać gdzieś do jakiegoś "mechanika".
Pozdro
Otis

Re: Mechanik z okolic Torunia

Post autor: Otis »

Telefon już nie jest aktualny
ODPOWIEDZ