darmowa hamownia

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

ODPOWIEDZ
Kefir
Naciagacz Łańcucha
Posty: 186
Rejestracja: śr, 28 mar 2012, 21:13
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

darmowa hamownia

Post autor: Kefir »

Hej,

Gdańską imprezkę przegapiłem bo mnie robota zawaliła, ale czytam że 15.06 motoakcesoria w bydzi również się bawią i mierzą na hamowni. Jeszcze 12 wolnych miejsc jest i trzeba się szybko zapisać co by się pomierzyć.
No nie wspomnę że oczywiście można się spotkać pogadać i polatać przy okazji - a może przede wszystkim ;-)
MZ ETZ251............GSR750 będę tęsknił -> Red Fury->GSXS w lytrze...wariat

535 77 11 86
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: darmowa hamownia

Post autor: KROPEK »

Spotkać się można i nawet należy, więc będę. Mam nadzieję, że na moto bo gire skręciłem i w but się nie mieści ale do 15 spoko dam rade. Trza tylko koordynaty godzinowe ustalić. Co do hamowni to jak da rade i zdążę to się zapiszę choć nie jest mi do szczęścia potrzebna 8)
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Kefir
Naciagacz Łańcucha
Posty: 186
Rejestracja: śr, 28 mar 2012, 21:13
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: darmowa hamownia

Post autor: Kefir »

No to tylko dokończę temat że imprezka była udana - pogoda :slonko: świetna i głodny nikt nie mógł być ... a przede wszystkim koniki policzone. Niektórym minki niestety zrzedły :szczerbol: bo się stadko potrafiło porządnie rozbiegnąć szczena
Żeby nie było to bez zahamowań wrzucam filmik z hamowania mojego GSRka :paker:

https://www.youtube.com/watch?v=GXhIvBs ... e=youtu.be

aaaa i nawet jeden przedstawiciel Bydziowej społeczności bractwa się pojawił :shock: , ale tego filmiku chyba nie mogę wrzucić :angry_smile: bo Będzie Marudzenia Wiele :D
MZ ETZ251............GSR750 będę tęsknił -> Red Fury->GSXS w lytrze...wariat

535 77 11 86
ODPOWIEDZ