INTEGRACYJNE ROZPOCZĘCIE SEZONU DLA KUJAWSKO POMORSKIEGO?

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

ODPOWIEDZ
kynolog82

INTEGRACYJNE ROZPOCZĘCIE SEZONU DLA KUJAWSKO POMORSKIEGO?

Post autor: kynolog82 »

Kropek na ostatnim spotkaniu mówił, żeby wychodzić nowymi pomysłami...więc co wy na to aby zorganizować nasze wojewódzkie rozpoczęcie sezonu BS, albo przed tym ogólnym, albo tuż po ? Po ostatnim spotkaniu widać jakby coś chciało się ruszyć na naszym podwórku :D , fajnie byłoby gdybyśmy w miarę możliwości się częściej spotykali :D integrowali :beer: poznawali :brawo: . Oczywiście szczegóły,miejsce i czas ustaliłoby się......jeżeli byśmy się zdecydowali na jakąś weekendową integrację. Co wy na to :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Maszyna:)
BS Brother
BS Brother
Posty: 398
Rejestracja: pt, 26 maja 2006, 02:29
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: INTEGRACYJNE ROZPOCZĘCIE SEZONU DLA KUJAWSKO POMORSKIEGO

Post autor: Maszyna:) »

Jestem za :) czekam na konkretne propozycję, ale myślę, że zaczniemy na rozpoczęciu sezonu BS, a później u Nas w regionie :)
GS 500F-->"przerobiony"-->GS 500E--->GSF650SA Bandit

tel.607274842
http://www.adwokat-pikulik.pl - porady prawne, sporządzanie pism, odszkodowania, reprezentacja przed sądami.
kynolog82

Re: INTEGRACYJNE ROZPOCZĘCIE SEZONU DLA KUJAWSKO POMORSKIEGO

Post autor: kynolog82 »

:)....będziemy gadać, żeby się dogadać ;)
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: INTEGRACYJNE ROZPOCZĘCIE SEZONU DLA KUJAWSKO POMORSKIEGO

Post autor: KROPEK »

Uważam, że spontan jest ok i do obgadania na rozpoczęciu, jedynym w swoim rodzaju i niepowtarzalnym :mrgreen: . Rozpoczęć sezonu jest bez liku do okoła, wolałbym po prostu zryw na hasło. Przelot kemping ognicho, rybki etc.
Ps
Wielkopolska wiedzie prym w tego typu imprezach, może uda się coś podobnego wymodzić, było by ciekawie a i goście pewnie by najechali. Wszystko do obgadania :mrgreen:
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
kynolog82

Re: INTEGRACYJNE ROZPOCZĘCIE SEZONU DLA KUJAWSKO POMORSKIEGO

Post autor: kynolog82 »

Właśnie a takie coś mi chodzi, górnolotnie nazwałem to rozpoczęciem sezonu :wink: Idea jest prosta, abyśmy się częściej spotykali i integrowali, a w jakiej to będzie formie to się ugada na rozpoczęciu :beer: :-D :-D :-D
ODPOWIEDZ