Oględziny moto w Rucewku.

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

ODPOWIEDZ
adas69
Podpatrywacz
Posty: 8
Rejestracja: wt, 10 lut 2015, 18:29
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: 3miasto

Oględziny moto w Rucewku.

Post autor: adas69 »

Cześć wszystkim. Zwracam się z prośbą do mieszkańców Bydgoszczy, Inowrocławia i okolic. Czy była by szansa żeby ktoś podskoczył i obejrzał moto? Ja mam trochę daleko, a szykuję się do wycieczki, chcę obejrzeć ze 3szt i wybrać najlepszą. GIXa stoi w miejscowości Rucewko, oto link do ogłoszenia http://olx.pl/oferta/suzuki-gsx-r-750-k ... 65ebdb12e6
a może ktoś z Was interesował się już tym egzemplarzem? Za wszelkie info będę wdzięczny a i przy okazji na piwko zaproszę ;)
Było: Romet Kadet, CBR 400, Ninja 600, Kawa Z750, CBR F3, SV1000 K3, SV650 K8...
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Oględziny moto w Rucewku.

Post autor: Lechul »

Felgi malowane (K8 ma czarne), naklejki na bokach z K7, zadupek w kolorze K7 ale bez naklejek.
-------->TUTAJ masz oryginały dla porównania
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: Oględziny moto w Rucewku.

Post autor: KROPEK »

Facet ma jeszcze dwa inne moto do sprzedania więc zajmuje się tym zawodowo jesteś nadal zainteresowany bo mam daleko i nie jestem dobry w ocenie podpicowanych motocykli.
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
adas69
Podpatrywacz
Posty: 8
Rejestracja: wt, 10 lut 2015, 18:29
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: 3miasto

Re: Oględziny moto w Rucewku.

Post autor: adas69 »

KROPEK pisze:Facet ma jeszcze dwa inne moto do sprzedania więc zajmuje się tym zawodowo jesteś nadal zainteresowany bo mam daleko i nie jestem dobry w ocenie podpicowanych motocykli.
Dzięki wielkie Kropek, nie chciałbym Cię specjalnie fatygować. Myślałem że może ktoś mieszka bliżej ;) Chyba że by Ci się w ładny weekend nudziło i nie miał byś pomysłu na wycieczkę ;)
Było: Romet Kadet, CBR 400, Ninja 600, Kawa Z750, CBR F3, SV1000 K3, SV650 K8...
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: Oględziny moto w Rucewku.

Post autor: KROPEK »

Oględziny a jazda to dwie różne rzeczy tym bardziej, że pogoda i drogi na takiego dzika nie bardzo i na przejażdżkę trzeba geld przeważnie wyłożyć a niestety nie posiadam :evil: a jazda wyjaśnia najwięcej !! Poza tym czarne gixy są najszybsze :twisted:
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
ODPOWIEDZ