Tor w Kisielinie

Dział dla Braci z województwa lubuskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Alexandra

Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Post autor: Maryś »

Ok połowa sukcesum już jest zdążyłem z trasy wrócić do soboty to raz a dwa to to że komornik po kasę za mandat nie przyszedł he he i kaska pójdzie na paliwko :lol: teraz żeby pogoda dopisała tylko i będzie ok to do jutra w takim razie mam nadzieję.
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Post autor: Maryś »

Ok dojechałem szybciej niż chciałem do domu ale jak zobaczyłem za Nową Solą czarne coś na niebie akurat w moim kierunku podążające to się przeraziłem. Quake na powrocie padało kawałek za Nową Sól czyli odwrotnie niż jak jechałem do was ale dżinsy masakra na taką pogodę nie polecam pewna część mojego ciała od tej wilgoci uległa minimalizacji ha ha zazwyczaj robi odwrotnie, pozdrawiam miło było się spotkać. :beer:
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
Quake
BS Brother
BS Brother
Posty: 868
Rejestracja: pn, 30 sie 2004, 18:49
Województwo: lubuskie
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: Quake »

Witam
Ciesze się że szczęśliwie dotarłeś do domku w tej pogodzie i w Jeansach to wyczyn :-) Szkoda że nie było nam dane polatać dłużej po torze było by zabawniej więc do następnego lepszego razu ...
Pozdrawiam 8)
GSXR1000K5 - przyjacielowi sprzedany, super przerobione a raczej to co z niego zostało.
HUSKWARNA- CROSS tez sprzedany, ale kiedyś wrócę !!!
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Suz ... 1000/50690
Jeśli wola kliknij http://www.pajacyk.pl/
pirat!

Post autor: pirat! »

jzdziliscie? :/
kurde przeciez caly dzien padalo :)
Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Post autor: Maryś »

Mam taką nadzieję, choć po tym jednym okrązeniu to stwierdziłem, że jednak na drodze lepiej się czuję tu niby zakręty profilowane i wogóle ale dziwnie mi się jechało może przez to że pierwszy raz, na zakrętach miałem wrażenie jak by motor mi chciał upaść podczas gdy na drodze w normalnych (nie profilowanych tak mocno) zakrętach opony prawie zamykam. Kwestia wprawy pewnie i wyczucia toru więc piszę się na dalsze jazdy mam nadzieję, że w przyszłym sezonie na GSXR 750 to będzie można się pościerać kąkretnie :wink: choć na swoją efkę 600 też nie nażekam jeszcze raz pozdro i do zobaczyska :)
Ps. spodnie porażka ale wyschły zanim do domu "doleciałem" brak funduszy nieastety, będzie nowe moto będą i spodnie :D
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
Quake
BS Brother
BS Brother
Posty: 868
Rejestracja: pn, 30 sie 2004, 18:49
Województwo: lubuskie
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: Quake »

Witam
wiesz Pirat słowo świętsze od pacierza wiec jak sie umówiliśmy trzeba było dotrzymać , poza tym było jeszcze trzech chłopaków od nas i nieśmiertelny Pędzik- pędzik.
Maryś, co do toru to tak jest latanie tam wymaga wprawy to bardzo mały tor i dlatego bardzo techniczny ale widziałeś na kolanie sie da nawet na lekko wilgotnym torze polatasz sam zobaczysz bo zacięcie to u Ciebie jest :-)
Pozdrawiam 8)
GSXR1000K5 - przyjacielowi sprzedany, super przerobione a raczej to co z niego zostało.
HUSKWARNA- CROSS tez sprzedany, ale kiedyś wrócę !!!
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Suz ... 1000/50690
Jeśli wola kliknij http://www.pajacyk.pl/
Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Post autor: Maryś »

No Pirat ja mam do Zielonej Góry jakieś 120 km i przyjechałem a Ty co miejscowy i wymiękłeś wstyd :mrgreen:
Quake z zacięciem nigdy nie było u mnie problemu już jak miałem metr dwadzieścia w kapeluszu to motorynką he he też motor w zasadzie jak się ledwo z siodełka ziemi dotyka cykałem simsony jak organizowaliśmy sobie wyścigi na stadionie i składałem ją w zakrętach na asfalcie oczywiście, tak że podnóżki tarły o asfalt :) tak że do ślizgów też jestem przyzwyczajony ha ha. A tor jest ok dzięki temu jaki jest moc nie odgrywa tam dużej roli można się ścierać maszynami o mocach znacznie różniących się, kwestia wjeżdżenia w niego.
Pozdrawiam :beer:
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 912
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: Pushkin »

Maryś mnie tak na tor nakecił w sobotę, że hoho, ale niestety w robocie do 15. Poza tym, coś mi się dziwnego z trakcją moto dzieje (mam nadzieję, że to tylko kwestia wyważenia kół) i dziwnie mi się na winklach tył zachowuje. Nie wiem, jak mój "ciężarowiec" się na torze by zachowywał, ale zamierzam sprawdzić (tyle, że chyba gmole by się przydały :), bo w tych katanach co ślizg to dekiel :( ). Tak czy owak jak będzie kasa, to chociażby jako kibic przylecę :)

Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
ODPOWIEDZ