07.07.07 - eskrota slubna? ktokolwiek?

Dział dla Braci z województwa lubuskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Alexandra

ODPOWIEDZ
pirat!

07.07.07 - eskrota slubna? ktokolwiek?

Post autor: pirat! »

Dzien dobry

tak wiem, pewnie daremnie pisze.... ale moze ktokolwiek tu zaglada jeszcze na lubuskie i zechce uczestniczyc w eskorcie slubnej. eskortowany bede ja i moja malzonka. im wiecej motorow tym lepiej aczkolwiek ilosc flaszek za obstawe ograniczona finansowo. Quake odpada bo ma egzaminy, jak ktos chetny to prosze dajcie znac. szczegoly ewentualnie podam wkrotce :)

Ziolo, moze wyprowadzisz w koncu swego psa na miasto? :)
w obstawie kilkunastu moto raczej cie nie dziabnie policja ;)
Quake
BS Brother
BS Brother
Posty: 868
Rejestracja: pn, 30 sie 2004, 18:49
Województwo: lubuskie
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: Quake »

Witam
Pirat kurcze dlaczego na spotkaniu u Szajby nic nie mówiłeś a Ja osobiście nie pomyślałem, zadzwoń do niego na pewno kogoś od siebie CI dowiezie.
Pozdrawiam
PS nr do Szajby 609 789 977
GSXR1000K5 - przyjacielowi sprzedany, super przerobione a raczej to co z niego zostało.
HUSKWARNA- CROSS tez sprzedany, ale kiedyś wrócę !!!
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Suz ... 1000/50690
Jeśli wola kliknij http://www.pajacyk.pl/
pirat!

Post autor: pirat! »

spoko z Szajba juz gadalem, jak dobrze pojdzie bedzie z jakas ekipa :)
Cola

OBSTAWA

Post autor: Cola »

Witam

Chetnie dołącze się do obstawy . Nie jestem z Zielonej ale to moje rodzinne miasteczko chętnie podskocze . Fajnie było by gdybys podał godzine w sobote gdzie mam się zameldować . Tak czy inaczej powodzonka na nowej drodze życia . Pozdrowionka dla chłopaków z lubuskiego .

Pozdro
pirat!

Post autor: pirat! »

Cola: extra! :) zbiórka w zielonej gorze na makdonaldzie/stacji bp o godz. 15:45 w ta sobote :) wez plecak bo za przyjazd z daleka szczegolnei flaszka sie nalezy :) przypomnij sie tez potem jakos hehehe

oby tylko podgoda dopisala
Ziolo

Post autor: Ziolo »

za późno temat przeczytalem, tak czy siak fotki widzialem :) troche moto bylo.
duzo szczescia na nowej drodze zycia :)
pirat!

Post autor: pirat! »

no bylo zajebiscie :)

dzieki za zyczenia :)
ODPOWIEDZ