Gratulacje dla Quake

Dział dla Braci z województwa lubuskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Alexandra

ODPOWIEDZ
Mali

Gratulacje dla Quake

Post autor: Mali »

Z okazji jak zauważyłem awansu z moderatora na administratora :brawo:
Kacal

Re: Gratulacje dla Quake

Post autor: Kacal »

tylko EVILD do kompa sie dorwał
:comp:
i dla STUDIEGO gratki panowie
Quake
BS Brother
BS Brother
Posty: 868
Rejestracja: pn, 30 sie 2004, 18:49
Województwo: lubuskie
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Re: Gratulacje dla Quake

Post autor: Quake »

Witam
Dzięki Panowie Bracia starał się będę ...
Niestety dla co poniektórych lokalnie wróży to kłopoty tych co nigdy przyjemności widzieć nie miałem, usunąć bez proszenia mógł będę, co uczynię z pewnością po terminie nieprzekraczalnym wcześniej podanym.
Z pewnością adminem najbardziej wyrozumiałem będę lecz na wspólne latanie uczulony znacznie jestem i tu nacisk czynić będę hehe
Pamiętam co Shooya Gero Studi Jaca mówiliśmy gdy pierwszy raz sie spotkaliśmy jesteśmy tu po to by jeździć na motocyklach a nie istnieć na forum i tak samo w zasadzie napisaliśmy na Dzikim Zachodzie.
Bracia spotykać się i wspólnie latać na sprzętach nam trzeba róbmy to co kochamy razem z innymi w tedy radość jest większa.
Pozdrawiam i do sobaczenia na trasie hehe
GSXR1000K5 - przyjacielowi sprzedany, super przerobione a raczej to co z niego zostało.
HUSKWARNA- CROSS tez sprzedany, ale kiedyś wrócę !!!
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Suz ... 1000/50690
Jeśli wola kliknij http://www.pajacyk.pl/
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4253
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 1
Otrzymane Polubienia: 9

Re: Gratulacje dla Quake

Post autor: Emil »

gratulacje i wiesz, ze ja zawsze Cie lubilem :mrgreen: mordo Ty moja :lol:
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: Gratulacje dla Quake

Post autor: qgel »

Quake pisze:
Z pewnością adminem najbardziej wyrozumiałem będę lecz na wspólne latanie uczulony znacznie jestem i tu nacisk czynić będę hehe
Pamiętam co Shooya Gero Studi Jaca mówiliśmy gdy pierwszy raz sie spotkaliśmy jesteśmy tu po to by jeździć na motocyklach
amen :moto: Gratulacje i do zobaczenia !
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Quake
BS Brother
BS Brother
Posty: 868
Rejestracja: pn, 30 sie 2004, 18:49
Województwo: lubuskie
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Re: Gratulacje dla Quake

Post autor: Quake »

Witam
dzięki chłopaki jeszcze raz, Emil mimo różnic nas dzielących zawsze co by sie nie działo jesteśmy Braćmi na motocyklach prawda? Postrzeganie świata w nieco innych barwach dodaje tylko kolorytu. Co nie znaczy, że polatać razem nie musimy gdzieś ostrzej jak się da, niech tylko toru nie zamkną dla moto, koniecznie musimy polatać na seriach naszych gixach- razem i zabawa przednia być, z pewnością będzie :-)
Pozdrawiam 8)
PS pod warunkiem że Qgel wcześniej mnie nie pobije i mógł już śmigać nie będę :lol: bo miał już taki plan kiedyś, więc...
GSXR1000K5 - przyjacielowi sprzedany, super przerobione a raczej to co z niego zostało.
HUSKWARNA- CROSS tez sprzedany, ale kiedyś wrócę !!!
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Suz ... 1000/50690
Jeśli wola kliknij http://www.pajacyk.pl/
Macius-Master
Prawa Ręka Mechanika
Posty: 321
Rejestracja: wt, 13 mar 2007, 20:49
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Wawa

Re: Gratulacje dla Quake

Post autor: Macius-Master »

Gratulacje!!!
A to wszystko wina Ojca dyrektora...

Suzi GSXR750
tel 500-718-411
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4253
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 1
Otrzymane Polubienia: 9

Re: Gratulacje dla Quake

Post autor: Emil »

skoro temat i tak spamerski to sobie na prywate pozwole :)
Quake pisze:Witam
Co nie znaczy, że polatać razem nie musimy gdzieś ostrzej jak się da, niech tylko toru nie zamkną dla moto, koniecznie musimy polatać na seriach naszych gixach- razem i zabawa przednia być, z pewnością będzie :-)
wal na ktoras (2ga, po co czekac) runde na pretendentow - odkrecasz podnozek, zaklejasz swiatla, ubierasz kombinezon skorzany jednoczesciowy lub spinany, zakladasz kask z aktualna homologacja (ja tego nie mowilem, ale jak nie masz aktualnej homologacji to mozna np. ta biala metke od nowego kasku sobie wszyc :wink: ) wplacasz chyba 100-200zl i jazda, my (ja, Adam, Jaro) tez bedziemy startowac rookie/pretendent jako 2ga klasa wiec sobie w koncu razem polatamy
(najwyrazniej olej i plyn w chlodnicy pretendenta jest mniej sliski niz nasz, skoro my mamy inne wymagania techniczne hihi)

ps. z zabiegow technicznych warto miec jeszcze przyzwoite opony i ustawic cisnienie oraz zawieszenie (ale to Ci pomozemy na miejscu), nie trzeba szalec z zakupami oponki klasy power/corsa/bt14 beda super

z zabiegow dodatkowych trzeba sie psychicznie przygotowac, ze Cie skutery konkretnie :Banana2: :angry_smile:
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
ODPOWIEDZ