załatwione lotnisko do pojeżdżenia(zmiana na piątek28.03.08)

Dział dla Braci z województwa lubuskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Alexandra

ODPOWIEDZ
Mali

załatwione lotnisko do pojeżdżenia(zmiana na piątek28.03.08)

Post autor: Mali »

Witam
Razem ze znajomymi załatwiliśmy Lotnisko w Lipkach Wielkich niedaleko Gorzowa Wlkp. z okazji dnia wiosny a że ten wypada w wielki piątek dlatego środa 19.03.08 chłopaki bawią się w stunt i z stąd też ta lokalizacja planujemy się tam zjechać około godz 11-12 można też dogadać się w jakimś miejscu w Gorzowie i stamtąd wspólnie polecieć na lotnisko to co planujemy na miejscu to oczywiście jakieś ognicho z kiełbaskami kto chętny to pościgać się na 1/4 sprzęty seryjne ewentualnie do stuntu więc każdy ma szanse;) chłopaki coś po świrują w stuncie i byłaby okazja się spotkać z kimś z bractwa bo jak na razie to nie miałem okazji spotkać się z nikim z lubuskiego oddziału bractwa. Tak więc zapraszam wszystkich chętnych zarówno z Lubuskiego jak i z innych województw ( zachodniopomorskie ma całkiem blisko;) ).

P.S. w razie niepogody deszcz itp. całość będzie przeniesiona na 28.03.08(Piątek) w razie co będę pisał o wszelkich zmianach

!! !! Impreza przełożona z powodu pogody tak jak pisałem wyżej na piątek 28.03.08 !! !!
Ostatnio zmieniony pn, 17 mar 2008, 19:21 przez Mali, łącznie zmieniany 3 razy.
Quake
BS Brother
BS Brother
Posty: 868
Rejestracja: pn, 30 sie 2004, 18:49
Województwo: lubuskie
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Re: 19.03.2008 załatwione lotnisko do pojeżdżenia

Post autor: Quake »

Witam
Niestety nie przyjadę choć wola jest, drynda na starcie sezonu poobijałem i zrobić trzeba NIESTETY !!
Niemniej jednak popieram bardzo własną inicjatywę i żałuje, że jest jak jest, natomiast dryndę zorbie to nadrobię :-)
Pozdrawiam
GSXR1000K5 - przyjacielowi sprzedany, super przerobione a raczej to co z niego zostało.
HUSKWARNA- CROSS tez sprzedany, ale kiedyś wrócę !!!
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Suz ... 1000/50690
Jeśli wola kliknij http://www.pajacyk.pl/
Mali

Re: załatwione lotnisko do pojeżdżenia(zmiana na piątek28.03.08)

Post autor: Mali »

zmiana daty może teraz bardziej przypasuje termin zawsze to łatwiej w piątek się zgrać niż w środku tygodnia pozdrawiam
ODPOWIEDZ