Zakończenie

Dział dla Braci z województwa łódzkiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
Darek79
Śmigający inaczej...
Posty: 98
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 11:05
Województwo: -
Lokalizacja: Łódź

Zakończenie

Post autor: Darek79 »

Witam. Czy oprócz mnie i Przemka ktoś z Łódzkiego wybiera się na zakończenie? Ja jadę dość okrężną drogą i tylko piątek-sobota, ale dobrze byłoby wiedzieć kto z okolicy będzie. Pozdro dla wszystkich!!
gg 3739993
gs 500 '2005
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Re: Zakończenie

Post autor: Jos. »

Oj, coś cienko w tym roku z tą frekwencją Łodzi...
W razie czego, jeżeli ktoś ma ochotę dołączyć, to w piątek rano ustawiłam się z Maku i Aku i ruszamy razem. Start: Gostynin, czyli 80 km na północ od Waszego miasta :mrgreen:
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
PRZEMEK75

Re: Zakończenie

Post autor: PRZEMEK75 »

Witam, witam, oczywiście na zakończenie się wybieram i to na dodatek razem z Bratem - posiadaczem kolejnego moto jedynej naszej słusznej marki. Przyjedziemy w piątek, ale nasze obowiązki zawodowe pozwolą nam na wyjazd w godzinach popołudniowych - startujemy tak około 17.00-17.30 z Wolborza ( miejscowość kilkanaście km za Piotrkowem Tryb.) i pociskamy cały czas "gierkówką". Jeżeli ktoś o tej porze będzie śmigał i będzie to "po trasie" zapraszamy do wspólnej (szybszej) wycieczki. W razie czego piszcie na priv lub tel.
Do zobaczenia na trasie.
ODPOWIEDZ