Co Łódź taka cicha?!?

Dział dla Braci z województwa łódzkiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
szuli

Co Łódź taka cicha?!?

Post autor: szuli »

Po raz drugi byłem w mojej "bractwowej karierze" na spotkaniu i po raz drugi reprezentacja z Łodzi była nad wyraz skromna. Na zeszłorocznym zakończeniu byłem z moją sqaw, a teraz z kumplem którego w ostatniej chwili wziąłem w zasadzie z łapanki. Dwie osoby jak na drugie czy trzecie (nie będę się spierał z Krakowem) miasto w Polsce to wynik więcej niż słaby... Może zrobimy jakieś zwarcie szeregów i zaczniemy bardziej regularne spotkanka w Łodzi to i potem będzie większa wena na oficjalne imprezki? CZY ŁÓDŹ ŻYJE?!? :)
wodson
Zmieniacz Żarówek
Posty: 132
Rejestracja: pn, 8 maja 2006, 10:32
Województwo: -
Lokalizacja: Łowicz
Kontakt:

Re: Co Łódź taka cicha?!?

Post autor: wodson »

bardzo ciekawa inicjatywa, tylko ja dla mnie mam czasu tak jechać do łodzi na spotkani towarzyskie ;P za daleko jak dla mnie. według mnie ciężko będzie sie zebrać Łódzkiemu łatwiej juz będzie na jakimś większym spotkaniu BS. Ale inicjatywę popieram Łódzkie musi sie bardziej zintegrować.
https://t.me/pump_upp
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: Co Łódź taka cicha?!?

Post autor: KROPEK »

Wodson teraz jast sezon wybrać miejsce dogodne dla wszystkich zjechać sie na moto i polatać po regionie chyba bardziej to Szuli miał na myśli :angry_smile:
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
peterg

Re: Co Łódź taka cicha?!?

Post autor: peterg »

Temat trochę się zakurzył, także pozwolę sobie go odkopać. Ja się bardzo chętnie piszę na jakiś nawet mały wypad:) Co prawda w ten weekend jestem w Bieszczadach i niestety puszką, ale w przyszły moglibyśmy gdzieś polecieć. Na przykład w niedzielę 3 lipca? Ktoś chętny?
Może jakieś bunkry w Konewce czy Jeleniu pod Tomaszowem? Zalew Sulejowski? Chociaż jak dla mnie to nawet może być przejażdżka po Łodzi, czy wypad do Łagiewnik.

Półtora tygodnia to akurat dość dobry czas operacyjny, żeby przeczytać wątek i o nim pomyśleć. Jeśli ktoś miałby na coś takiego ochotę to dajcie znać.
musi88

Re: Co Łódź taka cicha?!?

Post autor: musi88 »

ja chetnie na tomaszow bym sie wybral ale pogoda nie rozpieszcza. moze w przyszly weekend
peterg

Re: Co Łódź taka cicha?!?

Post autor: peterg »

musi88 pisze:ja chetnie na tomaszow bym sie wybral ale pogoda nie rozpieszcza. moze w przyszly weekend
Niestety w przyszly weekend mnie nie ma w Lodzi, ale jakby sie wypogodzilo to chętnie nawet w tygodniu bym sie przejechał. Tak np we wtorek, środę lub czwartek. Ok 17.
ODPOWIEDZ