KOCHAM KRAKÓW !!!

Dział dla Braci z województwa małopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: kicek

voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

KOCHAM KRAKÓW !!!

Post autor: voti »

Jak w temacie !!
Czerwony potwór
Kubo

Post autor: Kubo »

Haha troche po czasie(ale necika niemiałem przez TROCHE czasu)...
Ale oso chosi? Co sie stało, że kochasz kraków? :lol:

Pozdrówki, Kuba :wink:
legion

Post autor: legion »

qrnia a ja wrecz odwrotnie! krakow mi podpadl ostatnio bo panel od radia tam zgubilem :( no i ta mickiewicza rozkopana :( !totalny chaos dla przyjezdnego
Lord_Nicon
BS Brother
BS Brother
Posty: 292
Rejestracja: wt, 28 lut 2006, 12:39
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wołów ( koło Wrocławia)
Kontakt:

Post autor: Lord_Nicon »

Witam...
Natomiast ja zgadzam się z Votim... ale nie ze wzgledu jazdy moto po nim.... Ale urzekł mnie klimat Krakowa rynek i te wszystkie zabytkowe uliczki a pod nimi ukryte kluby i wszystko ładnie zgrane, nic sie nie gryzie i nie przeszkadza sobie nawzajem.... A także super jest to ze jak ostatnio byłem w nim przez 2 godziny i zdążyłem usłyszeć lub zauważyc z 8 różnych narodowości... Rewelka po prostu międzynarodowe miasto....

:D:D pozdr...
Najpiękniejsza rzecz to swoje moto mieć
---GS 550 M (Katana) 83' -----> GSXF 750 - 99' ( sprzedany :( )-------> GSF 1250 GT - 09' "Szary Diabeł"
....kom: 667 651 296.....

https://bikepics.com/CI/members/lord_nicon
Ewik
Naciagacz Łańcucha
Posty: 179
Rejestracja: pn, 30 sty 2006, 11:20
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

milosc hm...krakow

Post autor: Ewik »

codziennie zastanawiam sie czy jadac do pracy spotkam nowa rozkopana droge, czy tylko kierowcow w korku....czy kupione paliwo znowu bedzie zle...a jak naprawia droge to bardzo szybko sie psuje...totalny chaos...
brak parkingow, cwaniactwo trw porzadkowych itp itd.
Za to jak wieczorem na swoim moto wracajam do domciu..to gebuchna sama sie smieje...najbardziej lubie powroty od strony zakopianki...widze panorame miasta...rozswietlanego tysiacem swiatel...mijam skalke, wawel, bulwary wislane...jade do domciu ...chociaz mieszkam w bloku ...hm..tak lubie to miasto.
Szkoda tylko, ze poprzedni system tak strasznie staral sie zniszczyc krakow, "nowoczesne" budynki itp.
ewa
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

Ewikkkkkkkkkkkkk no miasto jest piękne i jestem w nim zakochany :) ,a człowiek był głupi ze nie został po studiach w Krakowie :\ jak tylko znajde chwilke pojade pochodzic sobie po rynku i wypic piwko w CK Browarze
Pozdrawiam
Czerwony potwór
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

monolog ...
Kraków w piątek wieczorem narazie na 55%...
Czerwony potwór
Jaro_G

Post autor: Jaro_G »

Też sie dołącze do temaciku. Troszeczke pomieszkałem w krakowie jako student i musze przyznać, że to najlepsze miato do studiowania (w każdym tego słowa znaczeniu) :lol:
Grzechu

Post autor: Grzechu »

KRAKÓW - Jest coś w tym mieście co człowieka wciąga. Przyjechałem z Zakopca na studia i tak już zostało :D Cóż teraz mam Kraków w ciągu tygodnia a góry w weekend. Klimat tego miasta urzeka i jeśli jeszcze nie byliście w Krakowie to koniecznie musicie przyjechać, tylko uważajcie żebyście tutaj nie zostali na stałe tak jak ja :D Pozdrawiam
legion

Post autor: legion »

w krakowie podobal mi sie totalny chaos jezeli chodzi o przepisy :) zakaz skretuw lewo nikogo nie dotyczyl a co ciekawe jadaca z prawej strony policja "nie widziala" lamiacych zasady:)
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

No to dzisiaj Kraków o 16.05 albo 18.45 do niedzieli mmmmmmm
EDIT: zwiedzilem rynek i okolice - KOCHAM to miasto !!!!!!!!
teraz bols :)
Czerwony potwór
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

monolog ...

Zamierzam pojechac na Kraków 13-15.10.2006r. i jak zwykle zwiedzić tochę nowych ulic, jak zwykle pifko w CK Browarze i moze odwiedze Ridera (Suzuki) pooglądać nowości :)
Czerwony potwór
=JuNioR=

Post autor: =JuNioR= »

Ja w czwartek wróciłem z Belgii.
O ile zawsze kochałem Kraków ponad wszystko, i żadna siła nie była w stanie mnie przekonać, że na świecie istnieje piękniejsze miasto .. to muszę uznać wyższość Brukseli...
Piękne zabytki, miasto czyste, z fantastycznym klimatem, powalające! I nie tylko ich ryneczek (tu krakowski góruje) ale całe to miasto pełne jest zabytków!
A jeśli mniej wiecej co 30 sekund mija Cię jeszcze lśniący nowością gsx-r 750 albo 100, albo inne cuda (choć przeważają tu turystyczne produkty z bawarii) to nie ma piękniejszego miasta dla motocyklisty.
Miasto to jedna wielka góra, nie ma prostych ulic, są tylko podjazdy i zjazdy. A ulice gładkie jak stół.. Aż mnie ściskało w żołądku, że nie pojechałem tam na mojej Suzi.
Pozdrawiam
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

Krakow - wedlug mnie poza rynkiem i kilkoma klimatycznymi miejscami nic nie oferuje. Jest brudniej niz w Warszawie, ulice koszmarnie dziurawe, a kierowcy parkuja puszki tak, ze nie pozostawiaja miejsca na chodniku, aby przejsc.
Zdecydowanie wole Gdansk 8)
ObrazekObrazek
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

Kraków jest najpiękniejszym miastem w Polsce !!
Warszawa no cóż - tylko stolica, dobrze że ją zabrali z Krakowa :)
Czerwony potwór
ODPOWIEDZ