Mnikow

Dział dla Braci z województwa małopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: kicek

ODPOWIEDZ
Ewik
Naciagacz Łańcucha
Posty: 179
Rejestracja: pn, 30 sty 2006, 11:20
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Mnikow

Post autor: Ewik »

Sorki, ze tak pozno, ale jakby ktos byl to dzisiaj 12 ego kwietnia o 13:30 rozpoczecie zezonu w Mnikowie,
Pozdrawiam
Ewa
Obrazek

0 Rh+
ziutecki
Naciagacz Łańcucha
Posty: 235
Rejestracja: pt, 24 sie 2007, 19:55
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Mnikow

Post autor: ziutecki »

No właśnie sie waham - ze względu na pogodę - czy jechać :cry: Bo w domu remoncik, więc (żona stoi za plecami hehe) praca to większa przyjemność dla mnie, niż śmiganko :)
--
Ziutecki

VLR1800 BLACK '08
ziutecki
Naciagacz Łańcucha
Posty: 235
Rejestracja: pt, 24 sie 2007, 19:55
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Mnikow

Post autor: ziutecki »

Niedawno wróciłem - super imprezka, tylko pogoda zimna. Organizatorzy podawali że było około dwustu maszyn - na moje oko było pewnie ze 100 więcej. Najlepsza była dziewczynka z 5-6 lat jeżdżąca na takim małym spalinowym motorku na palcu za kościołem :) Poza tym darmowe ciasto i ciastka oraz kawa, herbata i inne napoje - tu duże brawa dla organizatorów.
Nie widziałem nikogo z BS - stało kilka Suzuki, ale z emblematami SCP (Suzuki Cruiser Polska).
--
Ziutecki

VLR1800 BLACK '08
Ewik
Naciagacz Łańcucha
Posty: 179
Rejestracja: pn, 30 sty 2006, 11:20
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Mnikow

Post autor: Ewik »

Hejka,

dokladnie bylo 509 maszyn, co do narybku to byl jeszcze Adrainek lat 4 jezdzacy na pokecie :D
mam nadziej, ze stronka sie otworzy:

http://www.youtube.com/watch?v=0pikmu1ghSA



I jeszcze raz przepraszam, ze tak pozno dalam znac, ale mam taki zapier..... :beat: ,


pozdrawiam
Ewa
Obrazek

0 Rh+
ODPOWIEDZ