[Nieaktualne] Czy znacie ten motocykl / komis?

Dział dla Braci z województwa opolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

ODPOWIEDZ
Elvis

[Nieaktualne] Czy znacie ten motocykl / komis?

Post autor: Elvis »

Siemanko.
Pozwoliłem sobie umieścić moje zapytanie w regionie opolskim i śląskim.
Kolega szuka DL1000 i na otomoto znalazł takowy egzemplarz w komisie Bolek I Lolek Moto (w miejscowości Dobrodzień).
DL1000
W związku z tym mam zapytanie czy przypadkiem ktoś nie zna historii tego motocykla lub przynajmniej ma jakąś opinię o komisie?
Przebieg fajny (ale czy realny jak na moto do turystyki z stelażami pod kufry), naklejek chyba też brakuje na obudowach zbiornika. Coś wnioskujecie ze zdjęć może?
Z góry dzięki i pozdrawiam
Elvis

Edit. DL1000 zakupiony. Wyszarpany pod Poznaniem. Po lekkim drapaniu asfaltu ale nic groźnego. Najgorsze jest to, że mi też się spodobał a inazumy szkoda sprzedać (czyżbym musiał szykować kolejne miejsce na podwórku? - robi się niebezpiecznie ;))
Ostatnio zmieniony pn, 20 cze 2011, 22:33 przez Elvis, łącznie zmieniany 2 razy.
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: Czy znacie ten motocykl / komis?

Post autor: bohas »

Niestety nie znam ani komisu, ani moto. Prędzej Gixef może cos bedzie wiedział. On sie ostatnio bawi w "handel" motocyklami :mrgreen: :wink:

Gdyby było parcie na to moto to mogę podjechać, pogadać, zrobić trochę :photo:
gixef
BS Brother
BS Brother
Posty: 618
Rejestracja: wt, 22 lis 2005, 19:46
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole

Re: Czy znacie ten motocykl / komis?

Post autor: gixef »

Aj tam aj tam ,Bohas ,jak zwykle przesadzasz :wink: . Niestety też nie znam tego motóra :( .
Historia choroby : GS500,,GSX600F,chwila zbłądzenia Y...a Fazer600S,2x GSXF 750,DL1000,SV1000S,el negros Banditos Lechulos,Y.... YZF 1000 R, Jajo 750

tel.693-349-283


,,Życie choć piękne tak kruche jest"
Elvis

Re: Czy znacie ten motocykl / komis?

Post autor: Elvis »

Dzięki za zainteresowanie.
Kolega jeszcze się zastanawia. Czeka teraz na więcej dokładnych zdjęć (podobno przerysowana czacha z lewej strony).
Zobaczymy co z tego wyniknie. Jeszcze raz dzięki.

Edit.
DL1000 zakupiony. Wyszarpany pod Poznaniem. Po lekkim drapaniu asfaltu ale nic groźnego. Najgorsze jest to, że mi też się spodobał a inazumy szkoda sprzedać (czyżbym musiał szykować kolejne miejsce na podwórku? - robi się niebezpiecznie ;))
ODPOWIEDZ