Opolskie intruzy

Dział dla Braci z województwa opolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

miras1505

Opolskie intruzy

Post autor: miras1505 »

Witam wszystkich ziomali, może tutaj dacie znać jak będziecie mieli ochotę pośmigać 8)
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: Opolskie intruzy

Post autor: bohas »

Witaj

Tutaj raczej z nami nie pośmigasz, bo od jakiegoś czasu nie mamy na czym :mrgreen: Po drugie jest nas garstka w opolskim więc region trochę martwy. Zobaczymy co przyniesie kolejny sezon. Na chwilę obecną zapraszamy do udzielania się na forum.
miras1505

Re: Opolskie intruzy

Post autor: miras1505 »

Wiem, że opolskie coś słabo zorganizowane jest, chociaż po drogach trochę ich śmiga, same single. ;)
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1374
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Re: Opolskie intruzy

Post autor: Bolo »

Witaj tak jak pisał bohas narazie wszyscy zapomnieli co to motocykl. Może sie to zmieni kiedys, póki co to forum i nasze ukochane rozpoczecia i zakończenia sezonu. Pozdrawiam
gg 2883934
Bandit 650s+Leo Vince SBK Evolution II sprzedany, CZARNA PADLINA :)sprzedana ciekawe co teraz ...
BMX, Over the Top, Merida Crossway 100 D...:) Pozdrawiam
miras1505

Re: Opolskie intruzy

Post autor: miras1505 »

Niedobrze, niedobrze Panowie i Panie ;) :angry_smile:
mati844
The Real One
The Real One
Posty: 327
Rejestracja: czw, 1 lip 2010, 05:30
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Słupca

Re: Opolskie intruzy

Post autor: mati844 »

dwa lata w opolskim mieszkam i przez 2 lata nic na forum sie nie działo :co?:
niestety martwa strefa...
Damian - Suzuki GSX F600 sprzedany
Obecnie gsxr 750 K7 :D

kom 667 069 326
Bugs
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 878
Rejestracja: pn, 9 lip 2012, 16:30
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Pawłowice

Re: Opolskie intruzy

Post autor: Bugs »

Jak to nikt nie śmiga ? Przeta Bohas ma teraz czterokółkę !!!
coś innego F 800 GS
Pomału a zawsze do celu
513 164 428
miras1505

Re: Opolskie intruzy

Post autor: miras1505 »

Z tego co się orientuję to jest parę osób śmigających na Suzuki lecz mało angażują się na różnego typu forach, postaram się dotrzeć do nich i ożywić wspólne wypady. Jak coś mi się uda to dam znać, pozdrawiam i do zobaczenia w nowym sezonie 2015 :beer:
mati844
The Real One
The Real One
Posty: 327
Rejestracja: czw, 1 lip 2010, 05:30
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Słupca

Re: Opolskie intruzy

Post autor: mati844 »

w Kluczborku nie raz widziałem spore ekipy śmigające na suzuki oraz innych sprzętach, ale jakoś nie dane mi było do nich dotrzeć...
dodatkowo w samym Opolu pewnie roi sie od :moto:
Damian - Suzuki GSX F600 sprzedany
Obecnie gsxr 750 K7 :D

kom 667 069 326
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: Opolskie intruzy

Post autor: bohas »

Gdyby było czym to chętnie bym pośmigał nawet w taką pogodę jak teraz bo jest ciśnienie ale jak na razie to pozostaje mi włączyć napęd na 4 koła i pchać wózek :mrgreen:

Był okres kiedy w opolskim śmigaliśmy często i gęsto niestety priorytety się pozmieniały.

Jeśli chodzi o motocyklistów w opolskim to w każdej miejscowości znajdzie się jakiś posiadacz suzuki tylko może należy do jakiegoś innego ugrupowania bądź udziela się na innym forum i nie jesteśmy w stanie ich na siłę ściągnąć do "Nas". Może jeszcze nadejdą czasy kiedy Bolek sobie kupi litrowego Golasa, ja dopadnę jakiś stary sprzęt, który odrestauruję a gixef wycięgnie Asa z rękawa. :mrgreen:
gixef
BS Brother
BS Brother
Posty: 618
Rejestracja: wt, 22 lis 2005, 19:46
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole

Re: Opolskie intruzy

Post autor: gixef »

bohas pisze:Gdyby było czym to chętnie bym pośmigał nawet w taką pogodę jak teraz bo jest ciśnienie ale jak na razie to pozostaje mi włączyć napęd na 4 koła i pchać wózek :mrgreen:

Był okres kiedy w opolskim śmigaliśmy często i gęsto niestety priorytety się pozmieniały.

Jeśli chodzi o motocyklistów w opolskim to w każdej miejscowości znajdzie się jakiś posiadacz suzuki tylko może należy do jakiegoś innego ugrupowania bądź udziela się na innym forum i nie jesteśmy w stanie ich na siłę ściągnąć do "Nas". Może jeszcze nadejdą czasy kiedy Bolek sobie kupi litrowego Golasa, ja dopadnę jakiś stary sprzęt, który odrestauruję a gixef wycięgnie Asa z rękawa. :mrgreen:
Jedynego asa jakiego posiadam , nie trzymam w rękawie :twisted: ... a na poważnie to 3 lata bez moto :( i nie bardzo się chwilowo zanosi na poprawę stanu posiadania ... choć ciągle wierzę, że cuda się zdarzają ... pozdro i mam nadzieję, że do zobaczycha ... gdzieś ... kiedyś :)
Historia choroby : GS500,,GSX600F,chwila zbłądzenia Y...a Fazer600S,2x GSXF 750,DL1000,SV1000S,el negros Banditos Lechulos,Y.... YZF 1000 R, Jajo 750

tel.693-349-283


,,Życie choć piękne tak kruche jest"
pablo_mon

Re: Opolskie intruzy

Post autor: pablo_mon »

Hej! Ja bym pośmigał na lajcie. Wiadomo że każdy z czasem ma krucho ale ciepło idzie z Opola daleko nie mam ;)
Jak ktoś chętny na prędkości dla mojej savage to ja też ;)
mati844
The Real One
The Real One
Posty: 327
Rejestracja: czw, 1 lip 2010, 05:30
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Słupca

Re: Opolskie intruzy

Post autor: mati844 »

trochę późno to forum opolskie się budzi 8) z racji na przeprowadzka, maszyny pod ręką nie mam, a szkoda...
Damian - Suzuki GSX F600 sprzedany
Obecnie gsxr 750 K7 :D

kom 667 069 326
Generał

Re: Opolskie intruzy

Post autor: Generał »

mati844 pisze:trochę późno to forum opolskie się budzi 8) z racji na przeprowadzka, maszyny pod ręką nie mam, a szkoda...
Daj znać bro a przyjadę Twoją maszyną do Ciebie i Ci ją zaparkuje przed domem :mrgreen: Obrócimy flaszencję i pojadę pociągiem do pracy, bo daleko nie będę miał od Ciebie :lol:
ODPOWIEDZ