Cisza

Dział dla Braci z województwa opolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

ODPOWIEDZ
Filu
Naciagacz Łańcucha
Posty: 225
Rejestracja: wt, 7 lip 2015, 21:31
Województwo: opolskie

Cisza

Post autor: Filu »

Witam,

coś cicho w tym naszym opolskim, nie wiem czy tak latacie czy nie chce się nikomu pisać....?
Suzuki GSX1400
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: Cisza

Post autor: bohas »

Tu jest opisana nasza aktualna sytuacja w materii jednośladowej KLIK
Filu
Naciagacz Łańcucha
Posty: 225
Rejestracja: wt, 7 lip 2015, 21:31
Województwo: opolskie

Re: Cisza

Post autor: Filu »

ok, wiem że mamy małe i skromne województwo ale czas to rozruszać :)
Suzuki GSX1400
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1374
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Re: Cisza

Post autor: Bolo »

Proponuje zrobic spotkanie Opolskiego w Augustowie we wrześniu. Pozdrawiam
gg 2883934
Bandit 650s+Leo Vince SBK Evolution II sprzedany, CZARNA PADLINA :)sprzedana ciekawe co teraz ...
BMX, Over the Top, Merida Crossway 100 D...:) Pozdrawiam
gixef
BS Brother
BS Brother
Posty: 618
Rejestracja: wt, 22 lis 2005, 19:46
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole

Re: Cisza

Post autor: gixef »

Bolo pisze:Proponuje zrobic spotkanie Opolskiego w Augustowie we wrześniu. Pozdrawiam
Bolek , mistrz ciętej riposty :twisted: a pewnie , że zrobimy ... najlepiej tak spontanicznie , pada hasło i myk do Augustowa :peace:
ja myślę, że ten spontan to można by uskutecznić w okolicach 17-18 września ...nie wiem czemu, ale ta data jakoś tak dobrze brzmi :roll: to jak opolskie ? wchodzimy w temat ? ;) pozdro i do zobaczycha :beer:
Historia choroby : GS500,,GSX600F,chwila zbłądzenia Y...a Fazer600S,2x GSXF 750,DL1000,SV1000S,el negros Banditos Lechulos,Y.... YZF 1000 R, Jajo 750

tel.693-349-283


,,Życie choć piękne tak kruche jest"
KRU

Re: Cisza

Post autor: KRU »

no właśnie ..... CISZA

może jakaś integracyjna ??
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1374
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Re: Cisza

Post autor: Bolo »

Witam integracyjne spotkanie Bractwa opolskiego odbedzie się w tym roku w pałacu w Szklarskich Hadlac, na rozpoczęciu BS. Zapraszam .
Jeżeli chodzi o latanie na moplikach to jedynym użytkownikiem motocykla jest Gixef ale chyba nawet nie jedynej słusznej marki. Reszta starych członków odwiesiła kaski na wieszak. Taki life. Pozdro ale oczywiście nikt nie zabrania sie Wam spotykać na lataniu ,kilku nowych z opolskiego jest w bractwie . Ja mogę się spotkać co najwyżej na kieliszek kawy :)) bo nie piję :)))). Pozdro
gg 2883934
Bandit 650s+Leo Vince SBK Evolution II sprzedany, CZARNA PADLINA :)sprzedana ciekawe co teraz ...
BMX, Over the Top, Merida Crossway 100 D...:) Pozdrawiam
ODPOWIEDZ