Uważajcie . .

Dział dla Braci z województwa opolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

Kronos

Re: Uważajcie . .

Post autor: Kronos »

draq pisze:, wieć uważajcie jak smigacie i z kim ;P
I tutaj możesz być pewnym, że jak śmigasz z jakimś gliniarzem to mandatu raczej nie zapłacisz. Jego nie ukarzą, a jak jego nie to i na pewno nie Ciebie.
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: Uważajcie . .

Post autor: bohas »

Podróżującym autostradą A4 na :moto: lub :auto: przez woj. opolskie proponuje wyostrzyć wzrok :boje_sie: na nowy nabytek policji w postaci Opla Vectry Turbo, który jest bardzo aktywny. Pod spodem zamieszczam link do zaktualizowanej listy nieoznakowanych...

KLIK
qbol

Re: Uważajcie . .

Post autor: qbol »

Ja się już zdążyłem przyzwyczaić do kontroli policyjnych, niejedną już miałem, ale nie za prędkość, a za wygląd motocykla :D nieraz widziałem zdziwienie i niedowierzanie na twarzach stróżów prawa :D a oto powód:

Obrazek
peper
BS Brother
BS Brother
Posty: 433
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 10:26
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Pszczyna

Re: Uważajcie . .

Post autor: peper »

Przyznam się, że za miśkami nie przepadam ale prawda jej taka, że raz stróż prawa uratował mi tyłek i to na poważnie bo beknął bym na ładnych parę tysięcy a co do kontroli to jestem zdecydowanie na tak ale czasami stróże prawa mogli by podejść do sprawy sprawnie i szybko bo niektóre kontrole to zwykły przerost formy nad treścią.
Qvo Vadis
musi88

Re: Uważajcie . .

Post autor: musi88 »

a mamy wsrod nas jakiegos pana milicjanta?? 8)
macko155

Re: Uważajcie . .

Post autor: macko155 »

musi88 pisze:a mamy wsrod nas jakiegos pana milicjanta?? 8)
A bo to jednego ??? Założę się, że na całe BS kilkunastu jak nie kilkudziesięciu się znajdzie.
ODPOWIEDZ