Droga na Rozpoczęcie

Dział dla Braci z województwa podkarpackiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: kicek

ODPOWIEDZ
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Droga na Rozpoczęcie

Post autor: Lechul »

Ponieważ tyle opcji przelotu ilu przelatywaczy :mrgreen: oficjalnie wrzucam na region pytaneczko jakby tu możliwie bezdziurowo i szybko dolecieć do celu ?? Mogą być opcje dłuższe ale atrakcyjniejsze widokowo, obiektowo itp.
Zakładam przelot A4 tak daleko jak się obecnie da (w okolice Bochni chyba ??) no i pytanie dotyczy raczej tej drugiej części.
Pytam bo wiem że tempo prac drogowych w tamtym rejonie było swego czasu niezłe i może pojawiła się jakaś ciekawa, świeża drogowa opcja :roll:
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
gixef
BS Brother
BS Brother
Posty: 618
Rejestracja: wt, 22 lis 2005, 19:46
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole

Re: Droga na Rozpoczęcie

Post autor: gixef »

Leszek , A4 do końca ,zjazd na starą 4 przed Bochnią i jazda do Pilzna za Tarnowem (może być lekko przytkane w okolicach Bochni ,Łapczycy i Brzeska ) ,w Pilźnie odbicie na 73 na Jasło ,z Jasła 28 na Krosno i Sanok ,a dalej ...to się obaczy :lol: .Ja raczej wybiorę tą trasę ,choć pewnie są też bardziej widokowe i urozmaicone ,ale na SV -ce to ja chcę jak najszybciej ,bo mi dupa odpadnie po tych 400 kilometrach .Pozdro i do zobaczycha :beer:
Historia choroby : GS500,,GSX600F,chwila zbłądzenia Y...a Fazer600S,2x GSXF 750,DL1000,SV1000S,el negros Banditos Lechulos,Y.... YZF 1000 R, Jajo 750

tel.693-349-283


,,Życie choć piękne tak kruche jest"
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Droga na Rozpoczęcie

Post autor: glossy »

Jeśli chodzi o bezproblemowe dotarcie po szerokiej czarnej i równej to tak jak napisał gixef. Inne trasy mogą być mniej przyjazne naszym "siedzeniom" aczkolwiek są ciekawsze i mniej zakorkowane. Spróbuję coś przygotować w najbliższym czasie. Może jeszcze ktoś z okolic Jasło/Krosno WIE LEPIEJ.

So be patient.
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
Macias
BS Brother
BS Brother
Posty: 2030
Rejestracja: śr, 8 mar 2006, 21:12
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Re: Droga na Rozpoczęcie

Post autor: Macias »

gixef pisze: ale na SV -ce to ja chcę jak najszybciej ,bo mi dupa odpadnie po tych 400 kilometrach .
a co mają powiedzieć Ci którzy jadą 730 km ?? również na SV !! :boje_sie:
Kiedy siedze na maszynie, totalny czuje luz...

MZ ETZ 251
Bandit 600N '98-sprzedany
SV 1000S '03 + Yoshi TriOwal-sprzedany
Hayabusa K8 + TwoBrothers-sprzedany
Hayabusa K9-sprzedany
kom: 505-173-368.
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: Droga na Rozpoczęcie

Post autor: qgel »

Macias pisze:
gixef pisze: ale na SV -ce to ja chcę jak najszybciej ,bo mi dupa odpadnie po tych 400 kilometrach .
a co mają powiedzieć Ci którzy jadą 730 km ?? również na SV !! :boje_sie:
odpadnie dupa i reszta - ale nie zostawiajcie tego na drodze - zabierzcie ze sobą, a na miejscu będziemy przyszywać (znieczulenie tylko sie zaaplikuje przed zabiegiem :)
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Macio
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 1166
Rejestracja: ndz, 26 mar 2006, 17:17
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdansk

Re: Droga na Rozpoczęcie

Post autor: Macio »

Po tych 730 km dupa może zrobić się różowa :)
VZ 800 i VZR sprzedany, teraz R1200GS
tel. 605-543-829
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: Droga na Rozpoczęcie

Post autor: qgel »

Macio pisze:Po tych 730 km dupa może zrobić się różowa :)
a co mają powiedzieć ci co jadą z Elbląga ? buahaha, Macio strach pomyśleć :)
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1878
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Re: Droga na Rozpoczęcie

Post autor: Mar »

Gixef a kto mowil ze bedzie le(t)kko ;)

Da sie zrobic jednego dnia i 1200 km na tym moto i dupa nie odpada w szczegolnosci jesli u celu sa tacy ludzie jak Wy.
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
Macias
BS Brother
BS Brother
Posty: 2030
Rejestracja: śr, 8 mar 2006, 21:12
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Re: Droga na Rozpoczęcie

Post autor: Macias »

qgel pisze:
Macio pisze:Po tych 730 km dupa może zrobić się różowa :)
a co mają powiedzieć ci co jadą z Elbląga ? buahaha, Macio strach pomyśleć :)
no to Marek przypomniałeś Kosikowe rozpoczęcie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kiedy siedze na maszynie, totalny czuje luz...

MZ ETZ 251
Bandit 600N '98-sprzedany
SV 1000S '03 + Yoshi TriOwal-sprzedany
Hayabusa K8 + TwoBrothers-sprzedany
Hayabusa K9-sprzedany
kom: 505-173-368.
gixef
BS Brother
BS Brother
Posty: 618
Rejestracja: wt, 22 lis 2005, 19:46
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole

Re: Droga na Rozpoczęcie

Post autor: gixef »

Macias ,ja Ci mogę tylko współczuć :wink: ,Mar ,ja wiem ,że się da i nie będzie le(t)kko :twisted: ,dlatego jedziemy troszkę wcześniej ,żeby się znieczulić dobrze przed powrotem :mrgreen: Pozdrawiam.
Historia choroby : GS500,,GSX600F,chwila zbłądzenia Y...a Fazer600S,2x GSXF 750,DL1000,SV1000S,el negros Banditos Lechulos,Y.... YZF 1000 R, Jajo 750

tel.693-349-283


,,Życie choć piękne tak kruche jest"
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: Droga na Rozpoczęcie

Post autor: bohas »

Jeśli zdąże poskładać pierdzipęda to chętnie Leszek śmignął bym tędy.(patrz załącznik)
Pamietacie traskę do Przesieki Czeską stroną ?? Zobaczyć Tatry po stronie Słowackiej - bezcenne :mrgreen:
Z Gliwic ta trasą jest 150km dalej niż A4 ale gdyby to rozłozyć na cały dzien ?? 8)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
kicek
Moderator
Moderator
Posty: 962
Rejestracja: pn, 16 lip 2007, 21:19
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Droga na Rozpoczęcie

Post autor: kicek »

gixef pisze:Leszek , A4 do końca ,zjazd na starą 4 przed Bochnią i jazda do Pilzna za Tarnowem (może być lekko przytkane w okolicach Bochni ,Łapczycy i Brzeska ) ,w Pilźnie odbicie na 73 na Jasło ,z Jasła 28 na Krosno i Sanok ,a dalej ...to się obaczy :lol: .Ja raczej wybiorę tą trasę ,choć pewnie są też bardziej widokowe i urozmaicone ,ale na SV -ce to ja chcę jak najszybciej ,bo mi dupa odpadnie po tych 400 kilometrach .Pozdro i do zobaczycha :beer:
Jest to na pewno najszybsza i najkrótsza trasa. Asfalt jest całkiem dobry i jak na razie brak remontów. Niestety może być trochę tłoczno i :cop: lubią stać. Widoki są całkiem niezłe. Ja raz z Zakopca wracałem z Nowego Sącza przez Gorlice-Nowy Żmigród-Dukla-Miejsce Piastowe itd. Jest to mało uczęszczana trasa i z całkiem fajnymi widokami (chyba z tego co pamiętam :) ) LINK DO TRASY
ByłGSR 600A K7 + IXIL teraz została pustka :(
http://www.bikepics.com/members/kicek/
Galeria
TEL. 608-284-938
alejanu

Re: Droga na Rozpoczęcie

Post autor: alejanu »

Dla tych, którzy będą jechali A4 od Krakowa opcja przejazdu w Pilźnie na Jasło i dalej na Sanok jest dobra, bo omija sie Rzeszów. Jednak ja proponował bym przejechać przez Rzeszów. Droga Pilzno-Jasło jest ostatnio remontowana, a przejazd przez Jasło, a potem Krosno też nie jest ciekawa. Trasa do Rzeszowa jest już wyremontowana, równa i bez dziur.
Dla wszystkich innych ludzi jadących w Bieszczady (z kierunku Lublin, Warszawa, Kielce) - przejazd przez Rzeszów. Na podkarpaciu drogi sa całkiem dobre, więc nie musicie się bać o niespodzianki. Trasa Rzeszów - Sanok i dalej na Lesko jest ok. Mógłbym podać inne opcje, ale tam są dziury.
Ja niestety nie mogę być na spotkaniu.
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Droga na Rozpoczęcie

Post autor: glossy »

Myślałem i myślałem i sam nic nie wymyśliłem, ale za to szwagier lubi sobie pojeździć ciekawymi trasami i podsunął mi fajną trasę oto jej opis:

Polecam pojechać drogą 28 z Gliwic na Oświęcim i tam zwiedzić obóz, dalej na Wadowice i Dom Papieża, a później piękną kalwarię zebrzydowską. Na to wszystko potrzeba dużo czasu
  • jakieś 3,5h na Oświęcim
  • 1h na dom papieża i rynek w Wadowicach
  • 30' do 1h na kalwarię
Wszystko jest blisko drogi głównej.

Następnie z Wadowic na Myślenice i wrócić do autostrady. Dalej kierować się do Bochni. W Bochni można pojechać na Nowy Wiśnicz, tam jest bardzo ładny zameczek. Dalej trzeba wrócić na drogę nr 28 która leci przez Nowy Sącz. Pod Krosnem jest przepiękny stary zamek Odrzykoń, a z Krosna to leci się prosto na Solinę. Gdzieś koło tej trasy jest cerkiew w Piątkowej (link http://pl.wikipedia.org/wiki/Cerkiew_%C ... 4%85tkowej). W Nowy Sączu też można się zatrzymać ponieważ ma ładne stare miasto. Można zawsze podskoczyć do Krynicy albo w Pieniny tzn Szczawnica, Krościenko - są tam 2 zamki w odległości 10km od siebie tzn Czorsztyn i Niedzica - ale to już trochę poza trasą bo bardziej na południe.

Pomysł szwagra zredagowany przeze mnie. Może ktoś skorzysta.
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
ODPOWIEDZ