Kobieta na motocyklu

Dział dla Braci z województwa podkarpackiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: kicek

ODPOWIEDZ
alejanu

Kobieta na motocyklu

Post autor: alejanu »

Z wielką przyjemnośćią chciałem zaprosić Was na spotkanie z Anią Jackowską - amazonką samotnie podróżującą po świecie.
Jak to możliwe - drobna blondynka która była już w na Bałkanach w USA, Maroku, Turcji, Syrii, Jordani? Nawet my faceci bali byśmy się w grupie podróżować w niby nieprzyjaznych krajach arabskich. Ona udowadnia, że kobiety są naprawdę twarde, a ludzie tam żyjący są uczynni, mili i sympatyczni.
Ania napisała 2 książki - "Kobieta na motocyklu" i "Samotnie przez Bałkany". Obie książki można będzie kupić i poprosić o autograf. Ja przeczytałem tę pierwszą i uważam ją za najlepszą książkę o podróżach motocyklowych. Napisana jest ze specyficznym poczuciem humoru i opisuje nie tylko odwiedzane miejsca, ale życie i obyczaje zupełnie innej kultury arabskiej. Wiele przygód - niektóre zupełnie zaskakujące.
Ania Jackowska jest też laureatką prestiżowej nagrody National Geographic Traveler przyznaną jej za ponad 70-dniową, motocyklową, samotną podróż po krajach Bałkańskich - Moto Balkan Cooltour
Zaplanowaliśmy prelekcję o podróży do Syrii i Jordani. Oglądniemy filmy i fotografie, które będą barwnie i z humorem opisywane. Dowiemy się czegoś ciekawego o ostatniej podróży po Ameryce. Autorka liczy długie i ciekawe spotkanie, no i ma nadzieję na na pytania "z sali" ;) .
I jeszcze coś ode mnie. Ja osobiście cenię Anię za to, że potrafiła zrezygnować z wygodnego życia, zaryzykować i poświęcić wszystko swojej największej pasji - motocyklom.
Red-Zone Pub, środa 23 listopad, godz. 19.00. Wstęp free.

http://www.aniajackowska.pl/
Hube

Re: Kobieta na motocyklu

Post autor: Hube »

A dla mnie to po prostu slaba ksiazka o tematyce wyprawowo-motocyklowo-kulturopoznawczej. "Urzekla" mnie juz okladka z dopiskiem "moj maly intymny swiat"... Przeslodzone I jakos dziwnie wysilone opisy zdarzen I miejsc a wszystko w sosie "ja kobieta", "mnie jako kobiecie". A jak jeszcze zobaczylem, ze wygrala konkurs Nationala (a startowaly naprawde grube tytuly I wydarzenia) to duch wszelki mnie opuscil.
Mam nadzieje, ze sama Autorka in person bedzie ciekawsza niz ksiazkowy przekaz I chetnie, gdybym byl blizej, wybralbym sie na takie spotkanie.
Nie mniej jednak grube wyprawy zaliczala I trza jej przyznac, ze charakter I przyslowiowe jaja ma.

Hube
Termit16
BS Brother
BS Brother
Posty: 115
Rejestracja: śr, 4 mar 2009, 17:25
Województwo: -

Re: Kobieta na motocyklu

Post autor: Termit16 »

Czy to spotkanie jest w Rzeszowie?
kicek
Moderator
Moderator
Posty: 962
Rejestracja: pn, 16 lip 2007, 21:19
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Kobieta na motocyklu

Post autor: kicek »

Termit16 pisze:Czy to spotkanie jest w Rzeszowie?
Tak, klub mieści się przy ulicy Torowa 3, Rzeszów
ByłGSR 600A K7 + IXIL teraz została pustka :(
http://www.bikepics.com/members/kicek/
Galeria
TEL. 608-284-938
Termit16
BS Brother
BS Brother
Posty: 115
Rejestracja: śr, 4 mar 2009, 17:25
Województwo: -

Re: Kobieta na motocyklu

Post autor: Termit16 »

Ojej, z Warszawy trochę daleko. Czy będzie spotkanie z Anią Jackowską w Warszawie lub w trochę bliższej okolicy? Właśnie przeczytałam jej książkę o wyprawie na Bliski Wschód i bardzo mi się podobała.
Dzielna kobitka.
alejanu

Re: Kobieta na motocyklu

Post autor: alejanu »

Termit16 pisze:Ojej, z Warszawy trochę daleko. Czy będzie spotkanie z Anią Jackowską w Warszawie lub w trochę bliższej okolicy?
No cóż Ania jest z Warszawy, więc sobie zorganizujcie takie spotkanie :lol:
alejanu

Re: Kobieta na motocyklu

Post autor: alejanu »

A oto plakat. Podobno jest duże zainteresowanie akcją.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ