dorobienie kluczyków

Dział dla Braci z województwa podkarpackiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: kicek

Zablokowany
DjAbra
Głaszczący Kanapę
Posty: 36
Rejestracja: sob, 11 lip 2015, 20:04
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów

dorobienie kluczyków

Post autor: DjAbra »

Hello.
Wie ktoś może gdzie w Rzeszowie dorobią mi kluczyki do Marudy? Od Jurgena dostałem tylko jeden komplet (główny + kluczyk do kufrów)
"Nikt nie wie, czy wróżki mają ogony... To jak wieczna tajemnica, jak niekończąca się przygoda." - Makarov Dreyar
Był Simson S51 a jest Marauder 125 :D
mir
BS Brother
BS Brother
Posty: 738
Rejestracja: ndz, 5 lut 2006, 00:34
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: dorobienie kluczyków

Post autor: mir »

Wpisz w google.pl dorabianie kluczy Rzeszów i wypierd..... Ci kilka stron Czy to takie trudne??? :evil:
606-451-421 Play
Milano-buty.pl - markowe buty
https://allegro.pl/listing?string=znami ... i-1-1-0425

CZ175, vz 800/98, xv1900/07, GSX1300R/08, ?....
A1+
Generał

Re: dorobienie kluczyków

Post autor: Generał »

mir pisze:Wpisz w google.pl dorabianie kluczy Rzeszów i wypierd..... Ci kilka stron Czy to takie trudne??? :evil:
mir Ty weź Ty nie spinaj się tak od razu :angry_smile:
hakon

Re: dorobienie kluczyków

Post autor: hakon »

Cześć w Rzeszowie na Baranówce miedzy Frakiem a posterunkiem policji ulica kurde nie pamietam ale na parkingu Fraka jak staniesz jest tabliczka z ogłoszeniem cena jakieś 50 zł, najlepiej jednak zajedż do Głogowa Małopolskiego sklep Centrum w rynku za sklepem 20 metrów w strone północną dorabia gość klucze za około 30 zł i zna sie na fachu
DjAbra
Głaszczący Kanapę
Posty: 36
Rejestracja: sob, 11 lip 2015, 20:04
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów

Re: dorobienie kluczyków

Post autor: DjAbra »

byłem już w 2ch punktach w których nie chcieli mi dorobić i dopiero potem założyłem temat. oki, sprawdzę Fraka :)
"Nikt nie wie, czy wróżki mają ogony... To jak wieczna tajemnica, jak niekończąca się przygoda." - Makarov Dreyar
Był Simson S51 a jest Marauder 125 :D
hakon

Re: dorobienie kluczyków

Post autor: hakon »

Jakbyś miał problem z dorobieniem dzwoń załatwimy to w Głogowie bez problemu
Generał

Re: dorobienie kluczyków

Post autor: Generał »

nie rozumiem dlaczego nie chcieli dorobić kluczyków... bali się, że kradzione czy co???
dziwny jest ten kraj. Człowiek zleca prace by drugi mógł zarobić uczciwie a odmawiają :evil: ehhh
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: dorobienie kluczyków

Post autor: KROPEK »

Jak czemu, potrzebny jest konkretny typ klucza a jak jest immobilajzer no to trza go zaprogramować a to już serwis raczej chyba.
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
DjAbra
Głaszczący Kanapę
Posty: 36
Rejestracja: sob, 11 lip 2015, 20:04
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów

Re: dorobienie kluczyków

Post autor: DjAbra »

nie mieli dostępu do surówki, ale fakt to były mało znane punkty które lubują się raczej w puszkowych/domowych kluczach.
na razie dziś dostałem normalne blachy na moto i ogarniam resztę drobiazgów jak płyny i filtry, jak to zrobię to
będę latał i po całym mieście za tym jak będzie potrzeba, albo zrobię sobie wycieczkę z hakonem :D
"Nikt nie wie, czy wróżki mają ogony... To jak wieczna tajemnica, jak niekończąca się przygoda." - Makarov Dreyar
Był Simson S51 a jest Marauder 125 :D
ricorro

Re: dorobienie kluczyków

Post autor: ricorro »

W intruzie dorabiałem w le-klerku rzeszów gość ma tam również sprzęt do kodowania pastylek.
DjAbra
Głaszczący Kanapę
Posty: 36
Rejestracja: sob, 11 lip 2015, 20:04
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów

Re: dorobienie kluczyków

Post autor: DjAbra »

Maruda nie ma immo (98') ale dorobili mi w L-ku :D najciemniej pod latarnią :)
I do kufra Givi też :D
Dzięki
"Nikt nie wie, czy wróżki mają ogony... To jak wieczna tajemnica, jak niekończąca się przygoda." - Makarov Dreyar
Był Simson S51 a jest Marauder 125 :D
Zablokowany