Siemianówka, Bondary

Dział dla Braci z województwa podlaskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: marig

ODPOWIEDZ
Bob

Siemianówka, Bondary

Post autor: Bob »

Fajna droga jest do wycieczki motocyklem. Przez Michałowo z Białegostoku do Bondar/ zbiornik Siemianówka na fajną plaże z dużą wieżą widokowa, parking ładny, wielki pomost, duże pole namiotowe. Byłem dosłownie parę dni temu. Z Michałowa pagórkowata nowa asfaltówka, że na niektórych wzniesieniach można się oderwać. Warto się wybrać. Wycieczka na 3-4 godziny. 55 km w jedną stronę. Polecam
harpoon
BS Admin
BS Admin
Posty: 2182
Rejestracja: pn, 22 sty 2007, 08:31
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Imielin
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 19
Kontakt:

Re: Siemianówka, Bondary

Post autor: harpoon »

Widzę tylko dwa "problemy" i ciekaw jestem jak chciałbyś je rozwiązać... Po pierwsze planujesz wyprawę na 3/4 godziny... Co będzie jak zacznie padać?? No i jak chcesz motocyklem na wieżę widokową wjechać ?? !! :twisted:
Marauder VZ800 - sprzedany
Intruder VS1400 - wspomnienie
Intruder M109R K7 - odjechał
XV1900 Raider - historia
Tiger Explorer 1200 - oswojony
KolejnyTiger 1200 XCa - nowe wcielenie
Tygrys po raz trzeci
tel. 665-392-191
Bob

Re: Siemianówka, Bondary

Post autor: Bob »

A widzisz Przyjacielu jak byś tu mieszkał ( a zapraszam serdecznie ) to byś wiedział, że da się wjechać na tą wieżę. Sokołem na Giewont wjechali to czemu nie na wieżę choć wysoka :P ;)
Drugie zagadnienie z czapki, bo się jedzie jak deszcz nie pada i wraca jak nie pada :P

Może ktoś z Białegostoku chętny tak w najbliższych dniach na wycieczkę z prędkością patrolową nad piękny zalew Siemianówka ?
harpoon
BS Admin
BS Admin
Posty: 2182
Rejestracja: pn, 22 sty 2007, 08:31
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Imielin
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 19
Kontakt:

Re: Siemianówka, Bondary

Post autor: harpoon »

Bob pisze: (...) Drugie zagadnienie z czapki, bo się jedzie jak deszcz nie pada i wraca jak nie pada :P
Wcale nie takie z czapki Kolego, podróżuję dużo motocyklem, w tym całkiem sporo służbowo po kraju (coś mi mówi, że "nieco" więcej niż Ty), i wcale nie jest takie dziwne, że wyjeżdżasz w pięknym słońcu a wracasz 270km w deszczu albo burzy... Praktycznie co drugi mój wyjazd kończę "po mokrym"... Stąd było moje pytanie, co zrobisz, jak w ciągu Twojej 4-ro godzinnej "wyprawy" deszcz zacznie padać ?? W końcu po mokrym jeździć nie zamierzasz ?? !!
No chyba że Podlasie kloszem jest nakryte i tam deszcz można regulować pilotem od TV :angry_smile:
Marauder VZ800 - sprzedany
Intruder VS1400 - wspomnienie
Intruder M109R K7 - odjechał
XV1900 Raider - historia
Tiger Explorer 1200 - oswojony
KolejnyTiger 1200 XCa - nowe wcielenie
Tygrys po raz trzeci
tel. 665-392-191
ERIC
Moderator
Moderator
Posty: 2192
Rejestracja: pn, 2 lip 2007, 17:47
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Cannock UK

Re: Siemianówka, Bondary

Post autor: ERIC »

Bob że zmokniesz na moto jest tak samo pewne jak to że złapiesz glebę.
Bo są 2 rodzaje motocyklistów ci co już leżeli i ci co będą leżeli to samo z jazdą w deszczu.
Po to są deszczaki i jeśli jedzie się z rozsądkiem można jechać w oberwanie chmury.
Jak jechałem na któreś rozpoczęcie to przez połowę Niemiec padało, miałem się zatrzymać i czekać ?
A zaznaczam że jeździłem zawsze z żoną i ona nie wymiękała wiec .....
Spokojnie planuj wycieczki wiadomo ze w dobrej pogodzie ale miej ten deszczak pod kanapą tak na wszelki wypadek.
Pozdrawiam Eric
GSX R 600==> Hayabusa K7 ==> 2 letni brak :moto: teraz K1600GTL L3
email i.wojtakowskimałpabtinternet.com
kom.+447588750375
Obrazek Nowe hobby
karasbp
Głaszczący Kanapę
Posty: 31
Rejestracja: ndz, 5 cze 2016, 12:46
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok - Bielsk Podlaski

Re: Siemianówka, Bondary

Post autor: karasbp »

Pomysł całkiem fajny. W którąś piękna sobotę lub niedzielę można się wybrać.
Bob

Re: Siemianówka, Bondary

Post autor: Bob »

o trzeba się dogadać, ewentualnie na piąteczek popołudniem w bezdeszczową pogodę od rana do wieczora :)
Dany
BS Admin
BS Admin
Posty: 5590
Rejestracja: pt, 13 mar 2009, 09:02
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Legionowo
Polubił posty: 111
Otrzymane Polubienia: 9
Kontakt:

Re: Siemianówka, Bondary

Post autor: Dany »

karasbp pisze:Pomysł całkiem fajny. W którąś piękna sobotę lub niedzielę można się wybrać.
Bob pisze:o trzeba się dogadać, ewentualnie na piąteczek popołudniem w bezdeszczową pogodę od rana do wieczora :)
To może być problematyczne... :)

Umówić się na sobotę lub niedzielę żeby polatać w bezdeszczowy piątkowy wieczór od rana do wieczora....
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Motocykl... i do pełni szczęścia już tylko chwila... chwila wolnego, pogoda i kompan na kole.
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
Daniel
501484808
CX500E=>B12sK6=>GSF1250GT=>
AN400=>CBF1000=>1200RT&1200GS
ODPOWIEDZ