Spotkanie/grill 12.07. w Pręgowie?

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

ODPOWIEDZ
Piotras
The Real One
The Real One
Posty: 284
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 17:00
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: GD/BA

Spotkanie/grill 12.07. w Pręgowie?

Post autor: Piotras »

Dzień dobry Siostrom i Braciom :)

Chciałbym poinformować szanownych Państwa, że 12.07.2014 (sobota) organizujemy ( :) ) spotkanie/grill/ognisko u nas na wsi pt. Pręgowo. Jeśli chodzi o miejsca noclegowe to jest sporo, ale śpiwór/karimata a może i namiot na wszelki wypadek wskazany (z naciskiem śpiwór/karimata) :D Chociaż znając Bractwo to czy ktokolwiek będzie kładł się spać? Dzieciaki tak, ale czy dorośli? :twisted: Miejsca parkingowe na motocykle są w garażu, miejsce na samochody tudzież inne ciężarówki pod dostatkiem :D
Zamawiam ładną pogodę :mrgreen:

Zapraszamy serdecznie

Amelia, żona Zofia :twisted: , Piotras

ze staropolskim pozdrowieniem AVE Cezar! :twisted:

PS. Aha, jakby co, adres do navi: 83-050 Pręgowo k/Kolbud, ul. Pieczarkowa 10. 15km od Gdańska, droga nr 221 w stronę Przywidza i Kościerzyny. :lol:
Federały są jak pieczarki - najpierw rzucasz im gówno a potem trzymasz w mroku...
motorynka
Moderator
Moderator
Posty: 1180
Rejestracja: pn, 7 cze 2010, 16:11
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Polubił posty: 5
Otrzymane Polubienia: 4

Re: Spotkanie/grill 12.07. w Pręgowie?

Post autor: motorynka »

Piotras pisze:PS. Aha, jakby co, adres do navi: 83-050 Pręgowo k/Kolbud, ul. Pieczarkowa 10. 15km od Gdańska, droga nr 221 w stronę Przywidza i Kościerzyny. :lol:
Sory Piter ale w navi z ... i do... was podziekuje :twisted: , ostatnio wyszlo mi bandziorem 2km enduro po polu :? , ale jak to sie mowi :lol: "zlej baletnicy ... cos tam " :lol: .Damy rade ,tylko zeby Amelia sie na mnie tym razem nie boczyla :twisted: - bede (mam nadzieje i zamiar)
SV 650,GSR 600 -odjechały...GSF 1200SA -historia,co dalej?
a teraz duże JAJCO + KOT ALBINOS
501766300
GG 11551446
Macias
BS Brother
BS Brother
Posty: 2030
Rejestracja: śr, 8 mar 2006, 21:12
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Re: Spotkanie/grill 12.07. w Pręgowie?

Post autor: Macias »

motorynka pisze:
Piotras pisze:PS. Aha, jakby co, adres do navi: 83-050 Pręgowo k/Kolbud, ul. Pieczarkowa 10. 15km od Gdańska, droga nr 221 w stronę Przywidza i Kościerzyny. :lol:
Sory Piter ale w navi z ... i do... was podziekuje :twisted: , ostatnio wyszlo mi bandziorem 2km enduro po polu :? , ale jak to sie mowi :lol: "zlej baletnicy ... cos tam " :lol: .Damy rade ,tylko zeby Amelia sie na mnie tym razem nie boczyla :twisted: - bede (mam nadzieje i zamiar)
trzeba było się zapytać o drogę albo ustawić w navi omijaj tor motocrossowy :mrgreen:
Kiedy siedze na maszynie, totalny czuje luz...

MZ ETZ 251
Bandit 600N '98-sprzedany
SV 1000S '03 + Yoshi TriOwal-sprzedany
Hayabusa K8 + TwoBrothers-sprzedany
Hayabusa K9-sprzedany
kom: 505-173-368.
motorynka
Moderator
Moderator
Posty: 1180
Rejestracja: pn, 7 cze 2010, 16:11
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Polubił posty: 5
Otrzymane Polubienia: 4

Re: Spotkanie/grill 12.07. w Pręgowie?

Post autor: motorynka »

:lol: jak wyjechalem to juz na ulicach zywego ducha nie bylo zeby spytal "slepy" :lol: o droge :twisted: , poza tym (nie to zebym zaraz byl :wink: ) "melepety" tak maja :mrgreen: -dobrze bylo 8) , rano bandziora nie poznalem :twisted: i myslalem ze ktos mi model na enduro zmienil :lol: .
SV 650,GSR 600 -odjechały...GSF 1200SA -historia,co dalej?
a teraz duże JAJCO + KOT ALBINOS
501766300
GG 11551446
Macias
BS Brother
BS Brother
Posty: 2030
Rejestracja: śr, 8 mar 2006, 21:12
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Re: Spotkanie/grill 12.07. w Pręgowie?

Post autor: Macias »

w imieniu organizatorów proszę osoby które mają zamiar się pojawić na spotkaniu o odzew na forum lub kontakt PW/telefoniczny z Piotrasem !! ułatwi to organizacje !!
Pozdrówki i do soboty :beer: :cheers: :faja: :party: :photo: :piwko2: :tancze:
Kiedy siedze na maszynie, totalny czuje luz...

MZ ETZ 251
Bandit 600N '98-sprzedany
SV 1000S '03 + Yoshi TriOwal-sprzedany
Hayabusa K8 + TwoBrothers-sprzedany
Hayabusa K9-sprzedany
kom: 505-173-368.
ODPOWIEDZ