Blues Brother

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

ODPOWIEDZ
Billy

Blues Brother

Post autor: Billy »

Hej. Jest ktoś chętny na zawieranie nowych znajomości z okolic Gdańska? Wymiana wiedzy na temat mechaniki jednośladów (z chęcią bym się nauczył czegoś nowego), grzebanie przy moto, słuchanie ciężkiej muzy i wypady na koncerty?:) Wiem, że ten post zalatuje pedalstwem ale bez obaw, mam żonę i dziecko, brakuje jedynie kompana :)
kosik
BS Brother
BS Brother
Posty: 2774
Rejestracja: sob, 16 gru 2006, 17:40
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Wólka k. Białegostoku

Re: Blues Brother

Post autor: kosik »

No niestety nie spełniam kryterium,z okolic Gdańska nie jestem,do tego pijący :wink: lubie śledzie i mam juz kolegów z Gdańska,jak kiedyś będziesz poszerzał okolice znajomych,zapraszam na podlasie a na razie -powodzenia ,te nasze chłopaki z Gdańska są ok,Seta zwłaszcza :!: :!: :!: :!:
nie przeginaj nie jesteś z gumy

Marauder VZ800 99r sprzedany,obecnie brak
luzik
Free Rider
Posty: 2354
Rejestracja: pn, 20 sie 2007, 14:46
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Blues Brother

Post autor: luzik »

Ta ..zagadaj z Setą - chłop też z żoną i dzieciakami z podobnymi klimatami w głowie do Ciebie !
GS-F N600 (105000km) --> italian whore (16000 + 14000km++)
It's Good to be Bad :devil:
Hube

Re: Blues Brother

Post autor: Hube »

Billy pisze: Wiem, że ten post zalatuje pedalstwem ale bez obaw, mam żonę i dziecko, brakuje jedynie kompana :)
Taaaaa
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1374
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Re: Blues Brother

Post autor: Bolo »

Hehehehe
gg 2883934
Bandit 650s+Leo Vince SBK Evolution II sprzedany, CZARNA PADLINA :)sprzedana ciekawe co teraz ...
BMX, Over the Top, Merida Crossway 100 D...:) Pozdrawiam
Billy

Re: Blues Brother

Post autor: Billy »

Dobre xD Mimo wczesnej godziny jeszcze nie mogę ogarnąć śmiechu po obrazku od Hube :) Mieszkam w wiosce pod Gdańskiem i można zwariować. Praca - dom, druga praca - dom, żona XD nie wiem co gorsze tylko xD
Kosik, szczere chęci najważniejsze, jak uda mi się wyrwać z domowego zgiełku to mogę i na Podlasie zajechać :) W 2011 byłem w Sejnach, miałem tam bazę wypadową na Litwę. Piękne tereny.
Hube

Re: Blues Brother

Post autor: Hube »

Billly, dobrze, że się nie spiąłeś. To wszystko ma charakter żartu, czasem niegrzecznego, ale żartu. Jestem przekonany, że znajdziesz na Pomorzu mnóstwo ciekawych osób, z którymi przeżyjesz niezapomniane chwile. Obserwuj wątki w Pomorskim i wleć na jakieś spotkanie, choćby przybić piątkę.
Pozdry
Vais

Re: Blues Brother

Post autor: Vais »

Hube pisze:Obserwuj wątki w Pomorskim i wleć na jakieś spotkanie, choćby przybić piątkę.
Pozdry
voilà :wink: ,np. 18.07 będzie,można powiedzieć, ogólnopolskie spotkanie w Pomorskim .Możesz wpaść.

http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... 10&t=20727

przed i po imprezie planujemy sie spotkać,wbijaj śmiało
SETA
BS Brother
BS Brother
Posty: 900
Rejestracja: śr, 10 maja 2006, 10:48
Województwo: -
Lokalizacja: Bieszkowice SUZUKI Squad
Kontakt:

Re: Blues Brother

Post autor: SETA »

Heheh widzę, że zostałam już zareklamowana :twisted: :twisted: :twisted:
Serio Billy dobrze trafiłeś bo moje geje ostatnio cieniują....luzik kupił kosiarkę do trawy tzn przepraszam - drugi motocykl a Mareczkowi policjanci zarekwirowali gixa :twisted:
Bieda zatem i nie ma z kim na wschód jeździć :twisted:
Ale jakbyś chciał nas wszystkich poznać to zapraszam do Bieszkowic na ognisko 18 lipca.
A jak będziesz miał ochotę polatać to pisz na pomorskim - ostatnio wszyscy zajęci, ale może na jakąś kawkę do Ostrzyc się chętni znajdą? :twisted:
Życie ze mną to przejażdżka....do PIEKŁA!
Billy

Re: Blues Brother

Post autor: Billy »

Daleko mi do spinania się, pedalskie żarty połączone olbrzymią dawką niezdrowego S&M, fascynacją złem i szatanem to moje prawdziwe ja :P łokurwa, to się otworzyłem xD
Seta, do ostrzyc mam dosłownie 20 minut ze swojej wsi, kawę też piję więc kiedy mam przyjechać?:)
PS: aktualnie mam problemy techniczne z motocyklem, muszę wycentrować przednie koło, jeździć się da ale wole jak kierownica nie skacze, w Straszynie jest zakład, ktoś gdzieś jeszcze oddawał do centrowania w okolicach Gdańska?
luzik
Free Rider
Posty: 2354
Rejestracja: pn, 20 sie 2007, 14:46
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Blues Brother

Post autor: luzik »

Ja nie :P
Ale kiedyś od roweru centrowałem, generalnie to kumaty jestem i w ogóle manualnie uzdolniony :D ale w mordę wyszło mi gorzej niż gdy zaczynałem :P ..to jest jakaś wiedza magiczna i godziny doświadczenia.
GS-F N600 (105000km) --> italian whore (16000 + 14000km++)
It's Good to be Bad :devil:
Billy

Re: Blues Brother

Post autor: Billy »

To samo powiedział mi teść, że jak skończę centrować sam to będzie większa chujni niż była przed centrowaniem i... miał rację xD
barszczu
The Real One
The Real One
Posty: 25
Rejestracja: pn, 15 cze 2015, 11:03
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Blues Brother

Post autor: barszczu »

Hej.

Przy motocyklu nie grzebie bo nie muszę, ciężkiej muzy nie słucham ale polatać lubię.
Jakby co to w weekend Bidziu ma wpaść w nasze strony dotrzeć motocykl. Jak będę miał pewne info to skrobnę w odpowiednim dziale w pomorskim.
GSXR 1000 K7
790-200-194
Piotras
The Real One
The Real One
Posty: 284
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 17:00
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: GD/BA

Re: Blues Brother

Post autor: Piotras »

Billy, to co to za wioska 20 minut od Ostrzyc?

pzdr
Federały są jak pieczarki - najpierw rzucasz im gówno a potem trzymasz w mroku...
Billy

Re: Blues Brother

Post autor: Billy »

Przywidz :)
ODPOWIEDZ