rozmyślania.....

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

harpoon
BS Admin
BS Admin
Posty: 2182
Rejestracja: pn, 22 sty 2007, 08:31
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Imielin
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 19
Kontakt:

Re: rozmyślania.....

Post autor: harpoon »

Yarpenus pisze:08.10.... dobilbym ale jest parę problemów... 1.brak odpowiedniego odzienia (wydaje mi się że będzie chłodno a póki co jeżdżę bez specjalnego sprzętu, czytaj-zamarzne po drodze) 2.ja obecnie przejechałem 100km bo dopiero plastik odebrałem więc prawdopodobnie podczas jazdy będę bardziej przeszkadzał niż towarzyszył 3.nigdy nie jechałem w grupie konsekwencje takie jak w punkcie 2. I finalnie punkt 4ty czyli nie wiem czy żona mnie puści a ona ze mną jeszcze nie jeździ XD chyba że do października zmądrzeje ;-) ale fakt faktem pośmigałbym...:-)
Jeśli odnosisz się do postu Mroowy, to zwróć uwagę, którego roku BYŁ ten 08.10 :wink:
Marauder VZ800 - sprzedany
Intruder VS1400 - wspomnienie
Intruder M109R K7 - odjechał
XV1900 Raider - historia
Tiger Explorer 1200 - oswojony
KolejnyTiger 1200 XCa - nowe wcielenie
Tygrys po raz trzeci
tel. 665-392-191
Yarpenus

Re: rozmyślania.....

Post autor: Yarpenus »

Hahaha... Jeszcze bym pojechał XD muszę skończyć z pisaniem postów na telefonie bo literki są za małe :-) dzięki za sprostowanie:-)
Yarpenus

Re: rozmyślania.....

Post autor: Yarpenus »

A swoją drogą nikt nigdzie nie jeździ? Tak żeby przyuczyc świeżego do jazdy w grupie? Na drodze się potrafię zgubić, doposażony może nie jestem ale lubię/kocham jeździć...brak mi tylko tras i towarzystwa... Ktoś coś?...
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3013
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 20
Otrzymane Polubienia: 29

Re: rozmyślania.....

Post autor: snajper »

A gdzie kolega konkretnie mieszka ?
Intruder M 1800 R
Burgman 125
»korzystaj z życia, bo tak szybko mija«. 
Yarpenus

Re: rozmyślania.....

Post autor: Yarpenus »

Konkretnie mieszkam w Kętach (małopolskie) ale pochodzę ze śląskiego i ostatnio jeżdżę głównie w okolicach Bielsko Biała - Tresna. Takie sobie kółeczka robię ;-)
ODPOWIEDZ