Pożegnanie lata...

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

ODPOWIEDZ
Yarpenus

Pożegnanie lata...

Post autor: Yarpenus »

Witam serdecznie, z góry uprzedzę, że ta imprezka nie jest na 100% pewna jak i nie jest typowo motocyklowa. Jednakże organizuje ja PTG Sokół a jest to stowarzyszenie charytatywne/sportowe więc może fajnie by było gdyby ryk silników i tłumików zwabił więcej osób na festyn... Tak sobie myślę, że jeśli zdobędę dodatkowe informacje co kiedy i gdzie to można się spotkać przy bezalkoholowym ;-) w razie czego będę pisał w tym temacie bo wiem z ostatnich lat, że frekwencja na zakończeniu była kiepska i pomimo chęci organizatorów zabawa nie była do końca udana... A naprawdę robią dobra robotę dla dzieciaków... Póki co wiem jedno, jeśli impreza będzie to będzie w rejonie Międzybrodzia Bialskiego... Postaram się zasięgnąć języka w najbliższym czasie... A Wy się zastanawiajcie ;-)
Yarpenus

Re: Pożegnanie lata...

Post autor: Yarpenus »

Chyba w tym roku nic nie wyjdzie bo na razie brak jakichkolwiek informacji...mówi się trudno:-(
ODPOWIEDZ