Spotkanie, wspolne latanko

Dział dla Braci z województwa świętokrzyskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Kozak

ODPOWIEDZ
CyberScyzor
BS Brother
BS Brother
Posty: 2146
Rejestracja: wt, 20 cze 2006, 23:36
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Radzymin/Kielce/Warszawa
Kontakt:

Spotkanie, wspolne latanko

Post autor: CyberScyzor »

Droga Braci Swietokrzyska!
Ja rozumiem dlugie tradycje partyzanckie..to w koncu nasza ziemia wydala najwiekszych partyzantow tego swiata... to tu ukrywal sie ostatni oficjalny oddział Wojska Polskiego pod dowodztwem Szalonego Majora Hubalem rowniez zwanym.. to na naszych terenach uganiali sie po krzakach nasi przodkowie podczas powstania styczniowego.. Emilia Plater najslynniejsza partyzantka.. to nasi partyzanci jako jedyni na swiecie uwolnili spod okupacji hitlerowskiej kawalek naszej swietokrzyskiej ziemi i stworzyli Republike Pinczowska..kawalek Panstwa Polskiego w okupowanej Polsce. Chwala za to bohaterom.. ale moze juz czas wyjsc z ukrycia? Moze czas skonczyc ta nasza partyzantke, ganianie samotnie po krzakach..umowic sie na jakies wspolne latanko.. tym bardziej ze my mamy gdzie latac..takich winkli to nam warszafka pozazdroscic moze..no nie sa to moze czeskie karkonosze..ale uwierzcie ze w porownaniu do wiekszosci polski to mniod i malina..

Proponuje zatem daty:
04 czerwca piatek jakos po pracy/szkole czy kto tam gdzie uczescza? czyli kolo 18? i jakis kefirek na start a potem z godzinka dwie wspolnego smigania? Ja sobie wsiade na moja Zuzie smigne w okolice (wcale nie musimy sie zaraz w Kielcach spotykac mozna gdzies obok w koncu my motocyklisci jezdzic umiom)

Odezwijcie sie partyzantka swietokrzyska... najdluzej ukrywajacy sie regionie BS'ow. Na spotkaniach co i rusz promuje kielecki region..alem troche osamotniony no i w sumie ja wyeksportowany Scyzoryk jestem. Ale jest Grzmot.. jest pszczurkow co sobie ostatnio bandita znow zacnego kupil i w sumie mieszka obok mojej kieleckiej hacjendy tak blisko ze to wstyd sie nie spotkac.. ktos jeszcze?
CyberScyzor
Bestia - Black Angel
Hayabusa L0 + Yoshimura Carbon R77
Motto: "Nie lubię peletonów..."
Zuzia -> pojechała...
tel.606 998 255

Wyprawy motocyklowe opisane
Krach Systemu - Media, Trendy, Strategia
pszczurkow

Re: Spotkanie, wspolne latanko

Post autor: pszczurkow »

Melduję się na piątek 5ego! Wprawdzie sesyja ściska ostro ale na latanko się chętnie urwę! :D

P.S Scyzorro 4ty czerwca to czwartek..
ODPOWIEDZ