SERWISY

Dział dla Braci z województwa świętokrzyskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Kozak

ODPOWIEDZ
thc83

SERWISY

Post autor: thc83 »

WITAM BRACIA SCYZRYKI :)
Jeżdżę Suzuki od niedawna i w ogóle jestem tu nowy, toteż moje pytanie brzmi:
Gdzie serwisujecie swoje moto, bo widzę że na warszawskiej dealer zamknął swój interes: :( ???

Chciałbym zrobić regulację zaworów oraz synchro gaźników w swoim gs500E rocznik 94. Nie wiecie ile to może kosztować??
Pozdrawiam
thc83

Post autor: thc83 »

Zapomniałem dodać, że interesują mnie serwisy w woj. świętokrzyskim :)
pszczurkow

Post autor: pszczurkow »

Znam bardzo dobry serwis. W Kielcach na ulicy Chodkiewicza 44a Pan Paweł Stachurski naprawia motocykle, quady i skutery. Mechanik godny polecenia sam serwisuję tam Dzikusa.. Podobno dobrego mechanika poznaje się po tym ile sprzętów stoi przed jego warsztatem w tym przypadku mechanik musi być znakomity. Polecam

Telefon do serwisu - 602804977 :lol:
thc83

Post autor: thc83 »

thx ;)
pszczurkow

Re: SERWISY

Post autor: pszczurkow »

Kolejny dobry serwis na Bukówce ulica rumiankowa. Telefon 885808015 prosić Mariusza :wink:
pszczurkow

Re: SERWISY

Post autor: pszczurkow »

Wiecie może gdzie w Kielcach można zmienić / założyć opony do moto? Wulkanizator samochodowy wymieni taką oponkę i wyważy?
jack_ripper

Re: SERWISY

Post autor: jack_ripper »

Na rogu ulicy Piekoszowskiej i Malików po prawej stronie za centrum handlowym jest serwis oponiarski. Zmieniają i wyważają..Polecam.
ODPOWIEDZ