Spotkanie!

Dział dla Braci z województwa świętokrzyskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Kozak

Tapir

Post autor: Tapir »

No właśnie- jak będzie wielce lało to też się zastanowię, ale lekki deszcz mnie nie powstrzyma hahaha. Cukier- daj znać smsem po prostu jak skończysz robotę czy się wybierasz (nr. telefonu mam w podpisie), żebym wiedział czy mam się Ciebie spodziewać :twisted:
Cukier
BS Brother
BS Brother
Posty: 982
Rejestracja: sob, 18 lut 2006, 18:33
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Chorzów
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 3

Post autor: Cukier »

Spoko wodzu :-)
GS 500F --> GSX 1300R Hayabusa --> GSX-R1000 Limited Edition by Adu :-)
tel. kom. 665 - 157 - 342
dpif

Post autor: dpif »

Witam czyli sobota 16 30 . Jak nie będzie lało ? Dobrze zrozumiałem ?
jezeli tak to będę
Tapir

Post autor: Tapir »

Raczej tak :twisted: Chociaż musiałoby naprawdę porządnie lać by zmienić moje nastawienie co do jazdy :twisted:
Tapir

Post autor: Tapir »

Nie wiem co robić - w prognozach pogody mówią o opadach deszczu obfitych wszędzie i temperaturze koło 4 stopni. Co robimy? Ja bym przełożył spotkanie na następną sobotę :evil:
Cukier
BS Brother
BS Brother
Posty: 982
Rejestracja: sob, 18 lut 2006, 18:33
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Chorzów
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 3

Post autor: Cukier »

Jestem ZA :-) I dobrze się składa bo mam wolne, więc już w południe moglibyśmy się spotkac a potem odtransportujecie mnie do Januszkowic koło Tucząp :-)
GS 500F --> GSX 1300R Hayabusa --> GSX-R1000 Limited Edition by Adu :-)
tel. kom. 665 - 157 - 342
Tapir

Post autor: Tapir »

W porządku! :twisted: Więc spotkanie za tydzień. Nie ma co po prostu ryzykować, chodzi też o bezpieczeństwo- o tym jak śnieg z deszczem wpływa na przyczepność przekonałem się (dość boleśnie) w grudniu.
W weekend za tydzień ma być podobno b. ciepło , więc opcja będzie o wiele lepsza.
Cukier
BS Brother
BS Brother
Posty: 982
Rejestracja: sob, 18 lut 2006, 18:33
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Chorzów
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 3

Post autor: Cukier »

Mam nazieję, że ten tydzień szybko zleci :P
GS 500F --> GSX 1300R Hayabusa --> GSX-R1000 Limited Edition by Adu :-)
tel. kom. 665 - 157 - 342
Tapir

Post autor: Tapir »

A ja, że w ciągu dni nieweekendowych wytrzymam w Krakowie jazdę środkami masowego transportu- będzie ciężko :x :x :x
dpif

Post autor: dpif »

ok to za tydzień
Tapir

Post autor: Tapir »

Więc spotykamy się w najbliższą sobotę (10 marca) o 12:00 (w południe) na parkingu pod Castoramą! :twisted: :twisted: :twisted:
Cukier
BS Brother
BS Brother
Posty: 982
Rejestracja: sob, 18 lut 2006, 18:33
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Chorzów
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 3

Post autor: Cukier »

Jadąc od Jędrzejowa dojeżdżam do rondka w Chmielniku, skręcam w lewo i lecę na Kielce. Czy ta Castorama jest gdzieś po drodze czy trzeba błądzić i szukać ???
GS 500F --> GSX 1300R Hayabusa --> GSX-R1000 Limited Edition by Adu :-)
tel. kom. 665 - 157 - 342
dpif

Post autor: dpif »

ok to będę
Tapir

Post autor: Tapir »

Dojazd jest łatwy- jak jedziesz od strony Buska Z i Chmielnika jedziesz cały czas prosto- w samych Kielcach jedziesz obwodnicą (nie skręcasz w tą odnogę w lewo) i na pierwszych światłach (skrzyżowanie z Wrzosową) musisz zawrócić i od razu skręcić w prawo w Castoramę (10 m po zawróceniu dosłownie; jeśli pojechałbyś na światłach w lewo to spotkałby Cię tam zakaz wjazdu)- no i weź swój kask Cukier to Cię do Januszkowic podrzucę :twisted: jadę później od razu do Krakowa i jazda 100 kilosów z kaskiem uwieszonym na ręce jakoś mi się nie widzi :roll:

No w pytę, że będziesz Dpif - już jest nas czterech :twisted: (Pszczurkow prawdopodobnie podjedzie swym Savedżem, bo niedaleko mieszka)

Tylko z góry ostrzegam- możecie przeżyć szok, bo jestem śmigający inaczej :evil: Sądzę, że naklejki z logiem Suzuki załatwią sprawę :twisted: :twisted: :twisted:
ODPOWIEDZ