Spotkanie!

Dział dla Braci z województwa świętokrzyskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Kozak

Tapir

Spotkanie!

Post autor: Tapir »

Denerwuje mnie ten marazm :twisted: Niech śniegi stopnieją, słońce zacznie grzać porządnie, kobiety odsłonią więcej, a temperatura się podniesie- wtedy zorganizujemy spotkanie, właściwie podjedziemy gdzieś i się poznamy.
Opcja jest taka, że nie znamy się na tyle dobrze, ani nie wiemy ilu nas dokładnie jest (i ilu jest gotowych utrzymywać koleżeńskie więzi w realu), więc na takie pierwsze spotkanie nie ma sensu rezerwować knajpy, przywozić dzika na ognicho itp. Podjedziemy i pogadamy! :twisted:

Myślę, że w tym temacie ustalimy wspólnie- jeśli nie będzie tutaj żadnych postów/odzewu to po prostu zaktualizuję ten temat i jak nadejdą ciepłe dni rzucę jakieś miejsce i datę- pojadę tam- nikogo nie będzie- trudno! :roll:
Cukier
BS Brother
BS Brother
Posty: 982
Rejestracja: sob, 18 lut 2006, 18:33
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Chorzów
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 3

Post autor: Cukier »

Witam !

Jak co roku w okresie sprzyjającym motopodróżowaniu będę się wybierał w odwiedzonka do rodzinki w okolice Staszowa, Stopnicy, Buska Z. Więc napewno się odezwę :-)
GS 500F --> GSX 1300R Hayabusa --> GSX-R1000 Limited Edition by Adu :-)
tel. kom. 665 - 157 - 342
Tapir

Post autor: Tapir »

Doskonale Bracie! Mimo, że mieszkam w zabitym dechami mieście welurów (Pińczów) w Busku siedzę praktycznie cały czas, bo tamże mam większość kolegów, koleżanek itp. :twisted:
dpif

Post autor: dpif »

powiedz tylko kiedy . :D jestem za
Tapir

Post autor: Tapir »

Będziemy musieli trochę poczekać :evil: O ile dla mnie temperatura ok. 5 stopni jest całkowicie odpowiednia, to dla kogoś innego może oznaczać reumatyzm, przewianie, przeziębienie itd. :shock:
Ostatnio pogoda robi się u nas coraz ciekawsza- dzisiaj koło 9 stopni w ciągu dnia, ale za to wieczorkiem blisko 0. Musimy ustalić taki dzień, by każdy mógł bezpiecznie i komfortowo dojechać i wrócić (czyli w stanie nie zamrożonym :lol: ).
Wydaje mi się, że nie będzie to wcześniej niż za 2-3 tygodnie.
Cukier
BS Brother
BS Brother
Posty: 982
Rejestracja: sob, 18 lut 2006, 18:33
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Chorzów
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 3

Post autor: Cukier »

Jak najbardziej jestem za :-) Mam nadzieję, że te 2 - 3 tygodie ulegną zdecydowanie skróceniu :-)
GS 500F --> GSX 1300R Hayabusa --> GSX-R1000 Limited Edition by Adu :-)
tel. kom. 665 - 157 - 342
dpif

Post autor: dpif »

Też myślę patrząc na aurę że chyba będzie wcześniej :roll:
Tapir

Post autor: Tapir »

Poczekamy parę dni i zobaczymy czy ten stan się utrzyma- z tego co wiem mają się zdarzyć jeszcze 1-2 dni zimy. :evil:

EDIT: Dzisiaj zrobiłem ok. 25 kilosów (do Buska Z i z powrotem), co by od kumpla pożyczyć bootlega Saxona (w sumie genialna kapela), ale nie było to za mądre- mam zawalone zatoki i łeb pęka mi teraz z bólu :evil:

A w czwartek ma być -19 stopni :evil: To będzie na szczęście ostatni taki dzień tej zimy.
dpif

Post autor: dpif »

no i znowu nas zasypało . mam nadzieję ,że szybko to się skończy
Cukier
BS Brother
BS Brother
Posty: 982
Rejestracja: sob, 18 lut 2006, 18:33
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Chorzów
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 3

Post autor: Cukier »

A ja walnąłem w niedzielę 200 kilosów :-) A dzisiaj znowu pada :-(
GS 500F --> GSX 1300R Hayabusa --> GSX-R1000 Limited Edition by Adu :-)
tel. kom. 665 - 157 - 342
dpif

Post autor: dpif »

Tak niektórym to dobrze . a u nas snieg na drogach - 10 i jest cudnie
Tapir

Post autor: Tapir »

Proponuję następującą opcję!

Ta sobota, czyli 3 marca, godzina 12:00, Kielce, parking obok Castoramy (obok skrzyżowania ul. Ściegiennego i Wrzosowej).

W sumie miejsce położone najbardziej "centralnie" w naszym województwie, ale jeśli komuś nie pasuje i ma inną koncepcję to z chęcią się dostosuję :twisted: W tą sobotę nie będzie raczej opadów, a średnia temperatura sięgnie ok. 8 stopni
Cukier
BS Brother
BS Brother
Posty: 982
Rejestracja: sob, 18 lut 2006, 18:33
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Chorzów
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 3

Post autor: Cukier »

Proponowałbym godzinę 16.30 ewentualnie niedzielę ponieważ do godziny 14.00 jestem w pracy :-(
GS 500F --> GSX 1300R Hayabusa --> GSX-R1000 Limited Edition by Adu :-)
tel. kom. 665 - 157 - 342
Tapir

Post autor: Tapir »

Mnie z kolei niedziela ni cholery nie pasuje, bo wracam wtedy (wreszcie na motocyklu) do Krakowa :twisted: Więc:

Ta sobota, czyli 3 marca, godzina 16:30, Kielce, parking obok Castoramy (obok skrzyżowania ul. Ściegiennego i Wrzosowej).

W sumie mi pasi- do Buska po prostu podjadę wcześniej. :twisted: No i żebyś w ogóle dojechał Cukier- ostrożnie aplikuj moc \m/ :twisted: \m/
Cukier
BS Brother
BS Brother
Posty: 982
Rejestracja: sob, 18 lut 2006, 18:33
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Chorzów
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 3

Post autor: Cukier »

Jeśli tylko nie będzie lało ( niestety zapowiadają deszcze przez cały weekend ) to dojadę !!! :-) Będziemy w kontakcie :)
GS 500F --> GSX 1300R Hayabusa --> GSX-R1000 Limited Edition by Adu :-)
tel. kom. 665 - 157 - 342
ODPOWIEDZ