Może by tak spotkanko na smiganko ?

Dział dla Braci z województwa świętokrzyskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Kozak

jack_ripper

Może by tak spotkanko na smiganko ?

Post autor: jack_ripper »

Jak w temacie.
thc83

Post autor: thc83 »

A skąd jesteś brachu, można by sie spotkać :)
jack_ripper

Post autor: jack_ripper »

Staporków- 30 min do Kielc.
thc83

Post autor: thc83 »

A to wiem wiem. Ja ze Starachowic ale obecnie jestem w Kielcach. Jest tu paru jeszcze z nami więc myślę że można by się ugadać na jakieś spotkanko. wprawdzie dziś muszę jechać do domu ale jakby było trzeba to bym przyjechał. Tobie kiedy by pasowało???
jack_ripper

Post autor: jack_ripper »

Sobota , niedziela ? Mam znajomego na torze w Miedziance.Zapytam czy by nas tam nie wpuscili na "testy"
thc83

Post autor: thc83 »

Niedziela by mi pasowała, może bym jeszcze kumpla namówił :) Jak coś to mój numer 508100400. A ty byłbyś sam czy ze znajomymi. A no i gdzie by się spotkać konkretnie??
jack_ripper

Post autor: jack_ripper »

Jak uda mi się załatwic tor to po obiedzie w Miedziance.Jesli nie to możemy gdzieś w Kielcach. Poczekajmy może ktoś sie jeszcze odezwie, a czas i miejsce ustalimy pózniej.
thc83

Post autor: thc83 »

No to luzik. mnie pasi. Podaj numer telefonu na wszelki wypadek jakby sie coś zmieniło, bo ja nie bede mial netu do niedzieli.
dpif

Post autor: dpif »

w niedzielę też chętnie bym się pisał
pszczurkow

Post autor: pszczurkow »

Chętnie też się spotkam ale ustalmy coś konkretnie! Niedziela 12.00 parking pod Castoramą? :)
Tapir

Post autor: Tapir »

Nie będzie mnie robaczki- w weekend jadę z moim Maine Coonem na wystawę kotów. :twisted:
jack_ripper

Post autor: jack_ripper »

Czy wszystkim pasuje 12.00 Castorama ? Sprawdzałem prognozę pogody i nie wygląda za ciekawie. http://weather.icm.edu.pl/java2/mgram.p ... =&ikonka=1 .Jeśli będzie padało to niestety ja odpuszczam.
jack_ripper

Post autor: jack_ripper »

No i rozpadało się kurcze. Proponuję przełożyć na następny termin wtedy może i Tapir dołączy.
pszczurkow

Post autor: pszczurkow »

Ja proponuje poczekać do 11.00 jak będzie lało to przekładamy..
pszczurkow

Post autor: pszczurkow »

Sam nie wiem co robić.. nad moim domem właśnie się słoneczko pojawiło :)
Zablokowany