Kradzież tablicy

Dział dla Braci z województwa świętokrzyskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Kozak

ODPOWIEDZ
pszczurkow

Kradzież tablicy

Post autor: pszczurkow »

Witam!
Nie wiem co z naszym kochanym narodem jest nie tak ale tutaj rzeczywiście potrafią wszystko ukraść! Dzisiaj koło 22.00 ukradziono mi tablicę rejestracyjną. Na szczęście moto było na biegu z zablokowaną kierą. Mimo że stało 50 metrów od parasoli pod którymi siedziałem ktoś połakomił się na moją rejestrację! Może ktoś wie co oprócz zgłoszenia na policję potrzeba aby w urzędzie miasta dostać nową?
Remi
BS Brother
BS Brother
Posty: 949
Rejestracja: pt, 19 maja 2006, 00:12
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

Re: Kradzież tablicy

Post autor: Remi »

Zapasowa blacha, to dobra rzecz :) Nie dziwię się zatem, że ukradli Ci "tylko" tablicę. :)
mobile: +48 888 587 587
daab
BS Brother
BS Brother
Posty: 788
Rejestracja: śr, 28 sty 2004, 20:18
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk/Wawa

Re: Kradzież tablicy

Post autor: daab »

Nic nie trzeba. Zgłoszenie na policji wystarcza do wyrobienia nowej.
Na początku VZ 800 - 96
Później DL 650 - 04
Póżniej GSX 1300 R -
Obecnie też na S..... i z Japonii
jack_ripper

Re: Kradzież tablicy

Post autor: jack_ripper »

Niech brat poda numery.Jesteśmy z regionu i może wypatrzymy "cwaniaka". A nuż komuś uda sie dać po łapkach ?
pszczurkow

Re: Kradzież tablicy

Post autor: pszczurkow »

Tablica ma numer: Tk 1475
Już złożyłem podanie o wtórnik i czekam na odbiór co więcej okazało się w urzędzie miasta że nie trzeba zgłaszać tego na policji.. dziwne, nie :?: Pisze się tylko oświadczenie pod groźbą kary za składanie fałszywych zeznań że tablica została ukradziona lub zgubiona.
studi

Re: Kradzież tablicy

Post autor: studi »

tak jest ze wszystkimi dokumentami, zagubienie zglaszasz tam gdzie wyrabiasz nowe -

natomiast jak wiesz na 100% ze Ci ukradli, to powinienes zgłosić....

ps.

nie wyrabiaj sobie wtórnika, a nową tablicę -> unikniesz wielu ewentualnych późniejszych kłopotów...
herbatnik

Re: Kradzież tablicy

Post autor: herbatnik »

Sprzedałem auto, po czym kolesiowi ukradli tablice i sie na nich zatankowali. Było sporo tłumaczenia na komendzie i przesłuchanie-raczej mało przyjemne. Jedyne co to miałem umowe kupna- sprzedaży (pojazd nie był jeszcze przerejestrowany) Nie wiem czy ten wtórnik to dobry pomysł?! no niby odnotowane że blachy skradzione :roll:
ODPOWIEDZ