Wakacje

Dział dla Braci z województwa warmińsko-mazurskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: marig

ODPOWIEDZ
krajek

Wakacje

Post autor: krajek »

Witam szanowne Bractwo z Krainy Tysiąca Jezior!!! :D Czy ktoś zna może jakiś ciekawy ośrodek wczasowy z polem namiotowym lub domkami letniskowymi, nad ładnie położonym jeziorem, po w miarę przystępnych cenach i mógłby podać mi namiary? Moje "babanki" ( dzieci ) zażyczyły sobie, że w tym roku to one chcą jechać na Mazury. Co prawda ja urodziłem się w Szczytnie, ale to było dawno i do tej pory to już nie mam żadnych kontaktów... :( Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Pozdrawiam serdecznie!!!
Pink
BS Brother
BS Brother
Posty: 934
Rejestracja: śr, 21 cze 2006, 07:49
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Pink »

motor jest bogiem, prędkość nałogiem, życie zabawą, SUZUKI podstawą!
--------------------------------------
GSX600F - pierwsza miłość
GS500F :-) dużo lżej-SPRZEDANY
K.... I ER 6n 650
K.... Versys 650
--------------------------------------
krajek

Post autor: krajek »

Dzięki stokrotne !!! Chyba coś znajdę :D
Pit

Post autor: Pit »

Krajek jezeli chcesz pokazac 'babankom' jak wygladaly Mazury 30 lat temu to jedz na Wigry. Klimat niepowtarzalny, ludzie serdeczni i przystepne ceny.
Aha, dodatkowo w tamtych okolicach krazy Suzuki Inazuma, ktora wyemigrowala z UK :wink:
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

Tylko, ze Wigry to Suwalszczyzna, a Mazury to raczej Śniardwy - ja przynajmniej traktuje rozdzielnie te dwa rejony :)
ObrazekObrazek
Pit

Post autor: Pit »

To prawda - ktora jednak nie zmienia faktu ze Wigry i Pojezierze Suwalskie maja klimat Mazur sprzed 30lat a Sniardwy i okolica to dzisiaj komercyjno-halasliwo-pijana namiastka 'tamtych Mazur'...
ODPOWIEDZ