MOZE CZAS OBUDZIC WAR-MAZ

Dział dla Braci z województwa warmińsko-mazurskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: marig

ODPOWIEDZ
kendi

MOZE CZAS OBUDZIC WAR-MAZ

Post autor: kendi »

WITAM:)
od niedawna jestem w bractwie i zatanawiam sie czemu w tym dziale forum tz. województwa warminsko-mazurskiego tak mało sie dzieje i czy to moze byc spowodowane. Baracia i Siotrzyczki z Warmi i Mazur zróbmy coś. moze jakies piwko albo wspólne śmiganko?? co Wy na to??
Mały

Re: MOZE CZAS OBUDZIC WAR-MAZ

Post autor: Mały »

No tak, wcześniej zaglądałem tu częściej ale faktycznie w "naszym" dziale ruch jest niewielki. Jak widzę straciłem parę tematów :( . Do tego piwka :beer: albo wspólnego śmiganka się piszę :)
SETA
BS Brother
BS Brother
Posty: 900
Rejestracja: śr, 10 maja 2006, 10:48
Województwo: -
Lokalizacja: Bieszkowice SUZUKI Squad
Kontakt:

Re: MOZE CZAS OBUDZIC WAR-MAZ

Post autor: SETA »

Jak ustalicie jakis weekendowy termin na smiganko to dajcie mi znac na PW bo ja czesto do Giżycka do Mamusi smigam i moze sie przylacze :twisted: :twisted: :twisted:

A poza tym mozemy sie jakos zawsze umowic na kawe np w Malborku...tak zeby i pomorze i war-maz mialo niedaleko :twisted: :twisted: :twisted:
Życie ze mną to przejażdżka....do PIEKŁA!
kendi

Re: MOZE CZAS OBUDZIC WAR-MAZ

Post autor: kendi »

sprawdze jaka pogode zapowiadaja w najblizszy weekend i mozemy gdzies ruszyc, malbork?? czemu nie:) mozemy sie spotkac w wiekszym gronie. wreszcie moze osobiscie kogos z Braci i Siostr poznam:)
Rostwór
BS Brother
BS Brother
Posty: 2428
Rejestracja: sob, 26 lut 2005, 16:07
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dubaj

Re: MOZE CZAS OBUDZIC WAR-MAZ

Post autor: Rostwór »

Mały, po spotkaniu w Giżycku, myślę, że zaczniesz bardziej aktywnie działać;P
ETZ 251
VX800
VX800'
TL 1000 S --> TL 1000 S Liter w dwóch kuflach
TygrysSport
Obrazek

rostwor@wp.pl
6 0 8 4 5 6 0 0 8
Mały

Re: MOZE CZAS OBUDZIC WAR-MAZ

Post autor: Mały »

Rzeczywiście czas już coś razem zrobić :) , może jeszcze będzie dobra pogoda w tym sezonie.
ODPOWIEDZ