Opinie GregorBike

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
bogdi64
BS Brother
BS Brother
Województwo: dolnośląskie

Opinie GregorBike

Post autor: bogdi64 » czw, 27 gru 2012, 15:15

czy ktoś z tego regionu miał do czynienia z firmą
http://gregorbike.otomoto.pl/
i ma jakieś opinie na temat uczciwości opisów i tego sprzedawcy ?

Shaman
BS Brother
BS Brother
Województwo: wielkopolskie

Re: grgorbike

Post autor: Shaman » czw, 27 gru 2012, 17:17

Bogdi ja osobiście nie znam gościa. Do Śremu mam 23km więc trochę popytałem lokalnych łobuzów. Znajomy kupił u niego motocykl i wszystko było w porządku. W naszej okolicy lata od niego super zadbany Trampek. Zdarzają mu się sprzęty fajne, zadbane, zdarzają i takie, po przygodach... To nie jest typowy handlarz. On szyję i eksportuję garnitury do Niemiec a z powrotem, żeby nie lecieć na pusto przywozi sprzęty. Trzeba konkretny model oglądnąć, przetestować. Daj znać co Cię interesuję to mogę podlecieć rzucić okiem ale dopiero po Nowym Roku. Od jutra nie ma mnie na miejscu.

Pozdro!

bogdi64
BS Brother
BS Brother
Województwo: dolnośląskie

Re: Opinie GregorBike

Post autor: bogdi64 » czw, 27 gru 2012, 18:12

na razie przeglądałem ogólną ofertę, też dopiero coś będę "myślał" po nowym roku, sam jeszcze nie wiem za bardzo co chcę :( - w każdym razie dzięki za pomoc, gdybym coś znalazł na ich stronie to dam znać przed ewentualnym wyjazdem, lub poproszę o obejrzenie (mam troszkę dalej) ;)

nikon

Re: Opinie GregorBike

Post autor: nikon » pn, 31 gru 2012, 02:02

www.alinmoto.pl moze tutaj znajdziesz cos co Ciebie zainteresuje. Okolice Poznania, gosc raczej jest uczciwy. Mowi co bylo robione w moto. Kupilem u niego B12.

ODPOWIEDZ