Nocleg kolo toru

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
jaz
BS Brother
BS Brother
Posty: 543
Rejestracja: wt, 12 gru 2006, 16:16
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nocleg kolo toru

Post autor: jaz »

Ja jak jeszcze jeździłem do Poznania na tor to spałem w "hotelu" na terenie toru. To jest w takim baraku przy tych drewnianych domkach. Generalnie za bramą wjazdową w prawo. Ale może już tej opcji nie ma bo na stronie speed-daya jej nie widzę. Są tylko hotele Orange, Glamour i pani Julia od przyczep. Ale wysłałem maila z pytaniem o możliwości noclegu na maile które miałem. Zobaczymy.
A co do atmosfery. To faktycznie po jazdach na torze robi się fajnie bo to wszystko tak trochę w lesie jest. Z tym że pamiętam
że kiedyś tak sobie siedziałem z kolegami przed "hotelem" ze następnego dnia głowa mnie trochę bolała.
Obecnie Hayabusa K5
Vais

Re: Nocleg kolo toru

Post autor: Vais »

Hube pisze:Vais, a może mieszkanie chcesz niedrogo :mrgreen: ? Byłeś już, adres znasz. Wiesz też, że Żabka pod spodem... Kanapy zostały, te na których spałeś.
Jedyne "ale" to odległość od toru... choć w sumie to nie aż tak daleko.

Hube,DZIEKI :P
Rico

Re: Nocleg kolo toru

Post autor: Rico »

Jest taki hotel niedaleko od toru, ukryty międzi blokami na osiedlu. Nazywa się "Pomorski" i mało kto o nim wie więc jest szansa że miejsca będą. Cen nie znam bo nigdy z niego nie korzystałem.
http://www.hotel-pomorski.dmf.pl/
AVAIO
BS Brother
BS Brother
Posty: 737
Rejestracja: pn, 22 gru 2008, 21:56
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Nocleg kolo toru

Post autor: AVAIO »

Przerabiałem opcję hotelu i zdecydowanie wolę być na miejscu jeżeli tylko na miejscu są prysznice. Jak pisano są więc planuję namiot.
Popylacz torowy Daytona 675
Gsxr 600 K8- U Kossy w posiadaniu.
Gsxf 600 '99- sprzedany
tel. 509536349
0Rh+
ODPOWIEDZ