powrót qntosa

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
qNTos

powrót qntosa

Post autor: qNTos »

Witam wszystkich ponownie! Po dłuższej przerwie spowodowanej takimi pierdołami jak przeprowadzka, ślub z plecaczkiem czy zdobywanie certyfikatu księgowego, wracam do jeżdżenia na 2oo. Zatem w razie czego można do mnie dzwonić :P Motór wstawiłem do Kazia na montaż spojlera i wydechu Scorpion ale od następnego tygodnia powinno być już wszystko na miejscu.

Pozdrawiam całe Zachodniopomorskie!

P.S. do moderatora: Radziu, daj znać czy kolegów nie na suzukach (hornety-od bieda prawie jak bandit :P) można przyjąć bo się ich zrobiło dużo wśród moich znajomych, chętnie by dołączyli :P
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Re: powrót qntosa

Post autor: FUTEK »

Witam cię Pawle, nareszcie wróciłeś, miło Cię widzieć. Udzielaj się na forum śmigaj kiedy możesz i pamiętaj że Bractwo to też przyjaźń, zabawa i zasady.

Ps1. zasady mówią jasno musi moto być słusznej marki, aby dołączyć do BS trzeba najpierw zarejestrować się jako posiadacz SUZUKI.ZASADY, REJESTRACJA. Z chęcią pomoge

Ps2. Namów ich aby moto zmienili na słuszną markę
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
Vais

Re: powrót qntosa

Post autor: Vais »

Witaj

to ze się przeprowadziłeś ,czy zdobyłeś certyfikat to pikuś :wink: ale ze zmieniłeś stan cywilny i nic nie skrobnąłeś na forum :twisted: ,flaszeczka Cie nie ominie trzeba wznieść toast :wink:


pozdrawiam :D
mikiet

Re: powrót qntosa

Post autor: mikiet »

qNTos pisze: ślub z plecaczkiem
I Ty nic nie mówisz??? Gratulacje dla Was wielkie!
Musimy się spotkać, niedługo, więc jak co roku zapraszam do siebie na tor, choć ja będę chyba hulajnogą jeździł- moja jedyna dwukółka obecnie :mrgreen:

Trzymaj się
kuchar
The Real One
The Real One
Posty: 640
Rejestracja: śr, 15 lut 2006, 20:33
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: powrót qntosa

Post autor: kuchar »

no gratuluję :) wszystkiego najlepszego qntos :)
pierwsza SUZI :) czerwona GS 500 E
a obecnie srebrna SV 650 S :D
Kirk

Re: powrót qntosa

Post autor: Kirk »

qNTos pisze:hornety-od bieda prawie jak bandit :P
?? ?? ?? :what:
:niee:

Nie no...Jak można porównywać rower z motocyklem? :lol:
Piszę to oczywiście przekornie - szerszeń fajne moto, ale jakieś takie małe, lekkie i wgle... :lol:
qNTos

Re: powrót qntosa

Post autor: qNTos »

Dzięki wszystkim :] A to od zmiany stany cywilnego właśnie zaczęła się cała masakra z przeprowadzkami itd., myślałem już że w następnym sezonie dopiero pośmigamy :P Abe się przyucza już do roboty filmowniczej, także może nawet jakieś zastępstwo w któryś weekend mi się uda z nim ugadać i gdzieś wyskocze na dłużej :P Pozdrawiam wszystkich serdecznie! :mrgreen:
ODPOWIEDZ