Koszalin Tor

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

kuchar
The Real One
The Real One
Posty: 640
Rejestracja: śr, 15 lut 2006, 20:33
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koszalin Tor

Post autor: kuchar »

cieszę się, że udała się ta wyprawa :) szkoda tylko że wymiękło kilka osób ( łącznie ze mną ), ale może następnym razem będzie lepiej
pierwsza SUZI :) czerwona GS 500 E
a obecnie srebrna SV 650 S :D
mikiet

Re: Koszalin Tor

Post autor: mikiet »

No drogie zachodniopomorskie...
Wakacje są, czas mam nadzieję też macie by się jak co roku spotkać. Termin jest do ustalenia, a że jest nas tu niewielu, to rzucajcie terminami.
Plan jest mniej więcej taki:
1. Przyjazd do Koszalina
2. Polatanie wokół Koszalina (traska ok 60km, Elvis może potwierdzić jak bardzo jest fantastyczna)
3. Wjazd na tor i latanie aż tchu zabraknie
4. Obiad

Mam jeszcze kilka innych propozycji aktywnego wypoczynku, choć nie na motocyklach, ale najpierw ustalmy ilość chętnych i termin.
Oczywiście pomysł dotyczy nie tylko zachpomorskiego. Pomorskie, Kujawsko-pomorskie...?
Dacie radę?
Zapraszam i pozdrawiam
Michał
Elvis

Re: Koszalin Tor

Post autor: Elvis »

Ja niestety na chwilę obecną nie piszę się na wyjazdy. GS ma zatarty silnik a Inazuma czeka na naprawę tylnych amorków (dość mocno zaczął olej uciekać z jednego z nich i muszę je wysłać do fabryki Wilbersa na odbudowę ale do 8 sierpnia mają urlop więc moto będzie gotowe tak około 20sierpnia).
ODPOWIEDZ