Zakoszarowanie w okolicy Dąbek

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
NAXik
BS Brother
BS Brother
Posty: 2350
Rejestracja: wt, 28 maja 2013, 06:16
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Raszyn k/Wawa
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 38

Zakoszarowanie w okolicy Dąbek

Post autor: NAXik »

Witam Zachodniopomorskie :)

Mamy drobny kłopot z wyjazdem do Dąbek k. Koszalina na weekend (18-20 07 2014) w odwiedziny do mojej córki która będzie tam na kolonii.
Problem jest taki że nikt nie chce wynająć kwater tylko na weekend tylko przynajmniej tydzień :(
Największy problem jest taki że jedziemy w 3 rodziny, Boniek, ja i kolega na TDM ( 3 moto 1 samochód) z czego jedna z kilkumiesięcznym dzieckiem więc odpada namiot.

Może ktoś z BS ma w tamtych okolicach kogoś znajomego kto wynajmuje w miarę rozsądnych pieniądzach domki, pokoje.
Będę wdzięczny za odzew. Jeśli uda nam znaleźć kwaterę to chętnie się spotkamy w gronie BS na niejednym :beer: .

Pozdrawiam
NAXik
SV 650N K6 -->
S1000XR (unicestwiony - uczulony na trawę) -->
1290 SA S ( pomarańczowa wścieklizna )
Bajzel

Re: Zakoszarowanie w okolicy Dąbek

Post autor: Bajzel »

A ja właśnie się pakuje na lotnisko ... wzywają na statek ...
Gdybyś to napisał dzień wcześniej ogarnąłbym Ci temat bo do Dąbek mam 7km ... Dąbki - koniecznie zahaczcie o Darłowo m jest teraz zlot historycznych pojazdów militarnych ... super impreza ... znajomy ma nawet w Dąbkach domki tylko teraz nie mam jak wyczarować deo niego numeru a nie wiem czy czasem nie jest na statku ...

Akurat w dzień wyjazdu na kontrakt... szkoda ...
No nic tak czy inaczej powodzenia ...
Jeżeli chodzi o pokoje to fakt , ludzie nie dają na weekendy ... bo to się im nie opłaca ... znam temat ... ale napisałem do znajomych z dąbek czy jeszcze coś mają ... nie obiecuje ale porusze temat ... a do tego nie wiem czy nie lepiej będzie w darłowie wynając pokoje lub darłówku 7 km do dąbek to spacerek ... dosłownie ..plażą i tutaj mógłbym podziałać ...
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Re: Zakoszarowanie w okolicy Dąbek

Post autor: FUTEK »

niestety nie dam rady Ci pomóc nie znam, tych rejonów. Powodzenia.
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
Bajzel

Re: Zakoszarowanie w okolicy Dąbek

Post autor: Bajzel »

Daj znać, czy Darłowo / Darłówko Ci pasuje to podrzuce parę numerów jak już pisałem Darłowo jest 7 km od Dąbek Zawsze masz też Mielno :) ale to już młodzieżowe, sezonowe miasteczko sexu i biznesu ... za to imprezownia niesamowita :) i około 20 km

Rodzice chłopaka z którym pływam mają to w dąbkach może warto zadzwonić jeżeli jeszcze nie próbowałeś ...

http://www.nocowanie.pl/noclegi/dabki/d ... ciela.html

możesz się delikatnie powołać , że masz namiary od Kamila Bujwidza może będzie pamiętał bo 2 lata temu stawiał mi ogrodzenie przed domem :)
NAXik
BS Brother
BS Brother
Posty: 2350
Rejestracja: wt, 28 maja 2013, 06:16
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Raszyn k/Wawa
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 38

Re: Zakoszarowanie w okolicy Dąbek

Post autor: NAXik »

7 km nie ma znaczenia byle się zakwaterować,
Darłowo, Darłówko bardzo fajne miejscowości, dawno temu miałem przyjemność wczasować w Darłówku.
Niestety ale u Pana Pietrzaka mają w tym terminie wszystko zajęte a szkoda bo warunki super i cena również.
Będę wdzięczny za kontakty, nie jesteśmy wymagający może być i agroturystyka
SV 650N K6 -->
S1000XR (unicestwiony - uczulony na trawę) -->
1290 SA S ( pomarańczowa wścieklizna )
Bajzel

Re: Zakoszarowanie w okolicy Dąbek

Post autor: Bajzel »

Tu masz namiary do rodziców mojego kolegi on sam smiga na motorze ... i mówi , że powinna mieć pokoje ... powinienes byc zadowolony co do ceny to pytaj sam mozesz powiedzieć , że ode mnie masz namiary to może pomoże

504 021 102 Pani Kazia - bardzo spoko babka :) i przyzwyczajona do hałasu motorów :)
http://czasnawypoczynek.pl/index.php?id=E003813 - tak to wygląda
ODPOWIEDZ