[S] V-Strom DL650AK8 - moje cacko szuka nowego właściciela (sprzedany!)

W tym dziale możecie umieszczać ogłoszenia kupna, sprzedaży lub zamiany.
!! UWAGA !! Wszystko co nie jest zwiazane z motocyklami (lub będą to motocykle innej marki niż SUZUKI) bedzie kasowane.
Ten dział to nie forum do dyskusji.
Rhaaziel
BS Brother
BS Brother
Posty: 318
Rejestracja: ndz, 21 sty 2007, 22:53
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gostyń
Kontakt:

[S] V-Strom DL650AK8 - moje cacko szuka nowego właściciela (sprzedany!)

Post autor: Rhaaziel »

Siostry i Bracia, choć chyba bardziej Bracia gdyż dziewczyn na DL'u to ja za dużo nie widziałem ;)

Po 11 latach bezawaryjnego śmigania ze względu na zakup litra oczywiście też DL :twisted: :twisted: :twisted: sprzedaję moje oczko w głowie czyli DL650A z września 2008 roku.

Cena w ogłoszeniu to 16 000 PLN (po małej korekcie) ale to oczywiście cena tylko na Otomoto. Dla Braci na pewno będzie taniej i jeśli ktoś poważnie rozważa zakup to myślę, że się dogadamy.
Link do ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki-dl ... Cm4ql.html

Starsi (stażem) z pewnością pamiętają moją maszynę gdyż nie raz mieli okazję ją widywać. Ostatnich kilka lat spędziłem w Holandii dlatego sprzęt nie był widoczny na Śląskich spotkaniach.
Sprzęt jest absolutnie bezwypadkowy, nie miał żadnego dzwona, gleby czy nawet parkingowego otarcia. Przez cały czas garażowany oraz 2 sezony pod wiatą, aktualnie cały czas w garażu.

Motocykl jest w 100% sprawny, w czerwcu byłem nim w Grecji. Motocykl był regularnie serwisowany w Suzi-Moto, następnie w Dos Toros, później w Tomek Motor, a i ja sam sporo przy nim spędziłem czasu żeby wszystko działało jak w zegarku. Oczywiście mam 2 komplety kluczyków i pełną dokumentację.

Jako, że przez lata robiłem go pod siebie na mniejsze i większe wyjazdy jest mega doinwestowany, nie sądzę żeby komuś czegoś brakło, no może halogeny albo płyta pod silnik zamiast pługa jakby ktoś bardzo chciał.

Moje inwestycję objęły:
- kompletny wydech IXIL XTREM (brzmi obłędnie, fajny basowy bulgot + dbkiller)
- filtr powietrza K&N
- akcesoryjna wyższa i szersza kanapa (mam tez oryginalną wiec dla niższej osoby wymienię)
- wyświetlacz biegów GIpro
- mechaniczny tempomat KAOKO
- stelaż tylny Givi Monokey
- stelaże boczne Givi Monokey
- metalowa osłona łańcucha
- centralna stopka (produkcja Letko)
- pług PUIG pod silnikiem
- gmole Givi
- poprzeczka pod nawigację Givi pod szybą
- uchwyt Givi tanklock na wlewie paliwa
- krótka czarna szyba oryginalna Suzuki (oryginalną przeźroczystą też mam)
- handbary oryginalne Suzuki
- gniazdo zapalniczki
- żarówki osram cool blue, postojówki też blue także cały komplet świeci na super biało.
- narzędziówka przy bocznym stelażu - mieści fajnie spray do łańcucha i butelkę 250ml oleju

Ze względu na to że nadal zamierzam jeździć nie pozbywam się kufrów Givi, no chyba że komuś bardzo zależy to w przypadku centralnego V46 możemy się dogadać.

Motocykl nie wymaga napraw, można wsiadać i jechać nawet bak jest prawie pełny, aczkolwiek opony Continental już się kończą, przód jest do zmiany, tył coś jeszcze pociągnie - uwzględnię to oczywiście w rozmowach na temat ceny. Napęd jeszcze w przyzwoitym stanie od założenia jeszcze go nawet nie naciągałem. Olej zalany w maju ma 4000km przebiegu. Zużycie oleju około pół litra miedzy corocznymi wymianami czyli tak na 5000km gdyż mniej więcej tyle ostatnio jeżdżę rocznie. Aktualny przebieg 65 tyś km w całości nakręcony przeze mnie :D

Motocykl ma 11 lat także gdzieniegdzie są małe ryski delikatne otarcia (np od butów na ramie) czy malutkie kropeczki rdzy wynikajcie z wieku. Musiałem np. z prawej strony przemalować dekielek przy pompie wody gdyż zwyczajnie farba się zaczęła łuszczyć stąd jaśniejszy kolor na zdjęciu. Jedyny drobny mankament to coś w nim kradnie prąd, tzn. jak stoi 3-4 tyg. to wyczerpuje się akumulator jest to prawdopodobnie wyświetlacz biegów który nie maja dedykowanego wyłącznika, a jest podpięty bezpośrednio do akumulatora. Dlatego ja zwykle rozpinałem klemę przed dłuższym postojem ale zamówiłem już dodatkowy włącznik i będzie po kłopocie. Do gniazda zapalniczki też właśnie zainstalowałem dodatkowy wyłącznik przy kierownicy (nie ma go na zdjęciach).

Motocykl do obejrzenia popołudniami w Gostyni (gmina Wyry, powiat Mikołów). Mogę nim też oczywiście gdzieś podjechać jeśli akurat będzie mi po drodze.

Świeżo zrobione badanie techniczne jest ważne do 12 sierpnia 2020 roku. Ubezpieczanie OC ważne do 8 września 2019 roku.

Jeśli macie jakieś pytania to piszcie lub dzwońcie.

Pzdr,
Przemek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony śr, 21 sie 2019, 20:34 przez Rhaaziel, łącznie zmieniany 1 raz.
SUZUKI Way of Life !
-------------------------------------------------
XF650 Freewind => DL650AK8+IXIL => DL1000AL9+LeoVince :twisted:
Rhaaziel vel Ratzinger vel Przemek :twisted:
tel. 604529774
Rhaaziel
BS Brother
BS Brother
Posty: 318
Rejestracja: ndz, 21 sty 2007, 22:53
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gostyń
Kontakt:

Re: [S] V-Strom DL650AK8 - moje cacko szuka nowego właściciela

Post autor: Rhaaziel »

Maszyna sprzedana, będzie śmigać w Krakowie, temat do zamknięcia!
SUZUKI Way of Life !
-------------------------------------------------
XF650 Freewind => DL650AK8+IXIL => DL1000AL9+LeoVince :twisted:
Rhaaziel vel Ratzinger vel Przemek :twisted:
tel. 604529774
Zablokowany