[S] Suzuki Intruder 125 2004r.

W tym dziale możecie umieszczać ogłoszenia kupna, sprzedaży lub zamiany.
!! UWAGA !! Wszystko co nie jest zwiazane z motocyklami (lub będą to motocykle innej marki niż SUZUKI) bedzie kasowane.
Ten dział to nie forum do dyskusji.
Rastafaragoth
Podpatrywacz
Posty: 12
Rejestracja: ndz, 21 lip 2019, 08:22
Województwo: pomorskie

[S] Suzuki Intruder 125 2004r.

Post autor: Rastafaragoth »

Wyjątkowy Suzuki Intruder 125 z 2004r.

Dlaczego wyjątkowy? Mój Intruz osiąga ponad 130km/h! Gdy jechałem na trasie Gdansk -Kraków(700km )to przelotowa prędkość na S7 to 120km/h dzięki czemu nie męczyłem silnika a był bardzo dynamiczny a dodam ze mam ponad 100kg i 186cm wzrostu wiec do najmniejszych riderów nie należę.
Link do przyśpieszenia motocykla
https://www.youtube.com/watch?v=lybkhwj ... e=youtu.be

Spalanie po mieście nie przekracza 3l a na trasie 3.7l/100 km gdy jeżdżę w grupie z litrowymi turystykami bo dzięki takiej prędkości można spokojnie śmigać z większymi maszynami.

W zeszłym sezonie wymieniony napęd i tylna opona a w tym roku świece i olej z filtrami. Moto ładnie wyposażone, oryginalne kufry Suzuki zamykane na zamek, duża szyba i stylowy zegarek a licznik wmontowany w baku nadaję mocnego charakteru.

Moto idealne na początek przygody z motocyklami, kupiłem je bo nie miałem prawka na moto a wystarczy mieć kat. B i już można śmigać pięknym Intruzem. Dźwięk silnika dzięki V-ce jest super oczywiście jak na tę pojemność, nie brzmi jak sokowirówka w innych 125-tkach a ma oryginalne tłumiki Suzuki. Chromy błyszczą i nie sposób nie wzbudzić zainteresowania przechodniów. Intruder to największy motocykl w swojej klasie i nawet motocykliści którzy pierwszy raz widzą go pytają czy to 650 czy 800 bo naprawdę nie ujmuje wielkością Większym maszyną.

Teraz przyszedł czas na Większego brata wiec rozważę propozycje zamiany na innego Cruisera z większa pojemnością. Zapraszam do obejrzenia. Cena do rozsądnej negocjacj
Cena 8000 zl do negocjacji. W razie pytań zapraszam pod nr 534019670
Moto można obejrzeć w Baninie k. Gdańska
Link do zdjęć https://www.olx.pl/oferta/suzuki-intrud ... Ca0lz.html
ODPOWIEDZ