Suzuki Intruder VS 800 Bobber

W tym dziale możecie umieszczać ogłoszenia kupna, sprzedaży lub zamiany.
!! UWAGA !! Wszystko co nie jest zwiazane z motocyklami (lub będą to motocykle innej marki niż SUZUKI) bedzie kasowane.
Ten dział to nie forum do dyskusji.
Dante
Podpatrywacz
Posty: 24
Rejestracja: wt, 1 sie 2017, 08:15
Województwo: dolnośląskie

Suzuki Intruder VS 800 Bobber

Post autor: Dante »

Witam

Mam na sprzedaż motocykl Suzuki Intruder VS 800 po kompleksowej przeróbce na bobbera.
Rama wypiaskowana, malowana na czarny połysk. Bak i przedni błotnik w kolorze BRG (British Racing Green). Większość detali pomalowana na czarno (przełączniki, lampa, risery)

- nowe łożysko główki ramy
- nowe łożyska wahacza
- nowe amortyzatory tylne
- nowa szeroka kierownica w stylu drag bar
- nowa pompa hamulca i przewód hamulcowy Hell'a w oplocie
- nowe obszycie kanapy z przeszyciami
- wszystkie płyny wymienione (oleje, płyny hamulcowe, olej w kardanie, płyn hłodniczy)
- nowe filtry powietrza
- nowy akumulator
- opony i klocki hamulcowe z rocznym przebiegiem
- wydechy drag pipes owinięte złotym bandażem, wyposażone w wyciągane DB killery - możliwość dowolnej zmiany głośności
- wykonana synchronizacja gaźników i regulacja zaworów
- wymienione uszczelniacze oraz olej w przednim widelcu

Motocykl po przeróbce przejechał 3 000 km, przez obniżenie oraz szeroką kierownicę zapewnia niesamowitą frajdę z jazdy. Pozycja jazdy a'la miejski zawadiaka.
Robi wrażenie zarówno na znających się jak i na laikach. Będzie wiernie służył jako bobber lub może posłużyć jako bardzo dobra baza do odbudowy na oryginał. Motocykl nie jest cięty i dorzucam wszystkie pozostałe graty (błotnik, kierunkowskazy, itd)

Dla zainteresowanych mogę przesłać większą ilość zdjęć.

Sprzedaję gdyż zabieram się za nowy projekt.
Podaję link a nie zdjęcia gdyż tam są zdjęcia w większym formacie.

https://www.olx.pl/oferta/suzuki-intrud ... cd81e892f2
yarozeta
Podpatrywacz
Posty: 4
Rejestracja: czw, 8 paź 2020, 11:56
Województwo: lubelskie

Re: Suzuki Intruder VS 800 Bobber

Post autor: yarozeta »

Witaj. Sorry, że odgrzewam koltleta ale mam pytanko czy podczas przeróbki zmieniałeś może szerokość opon? Właśnie jestem w trakcie przeróbek i planuję wymienić opony na whitewall. Zastanawiam się czy zamiast 140/90-15 wejdzie 150/90-15 a z przodu zamiast 80/90-21 chiałbym 90/90-21. Przerabiałeś może ten temat. Pozdrawiam
harpoon
BS Admin
BS Admin
Posty: 2182
Rejestracja: pn, 22 sty 2007, 08:31
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Imielin
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 19
Kontakt:

Re: Suzuki Intruder VS 800 Bobber

Post autor: harpoon »

yarozeta pisze: czw, 8 paź 2020, 13:10 Witaj. Sorry, że odgrzewam koltleta ale mam pytanko czy podczas przeróbki zmieniałeś może szerokość opon? Właśnie jestem w trakcie przeróbek i planuję wymienić opony na whitewall. Zastanawiam się czy zamiast 140/90-15 wejdzie 150/90-15 a z przodu zamiast 80/90-21 chiałbym 90/90-21. Przerabiałeś może ten temat. Pozdrawiam
Zanim przejdziesz do kuchni odgrzewać kotlety wróć do przedpokoju i dodaj swoje zdjęcie w avatar... Taki tu mamy przepis na kotlety...
Marauder VZ800 - sprzedany
Intruder VS1400 - wspomnienie
Intruder M109R K7 - odjechał
XV1900 Raider - historia
Tiger Explorer 1200 - oswojony
KolejnyTiger 1200 XCa - nowe wcielenie
Tygrys po raz trzeci
tel. 665-392-191
ODPOWIEDZ