[P] [K] Suzuki RF 600R, tarcze hamulcowe na przód.

W tym dziale możecie umieszczać ogłoszenia kupna, sprzedaży lub zamiany.
!! UWAGA !! Wszystko co nie jest zwiazane z motocyklami (lub będą to motocykle innej marki niż SUZUKI) bedzie kasowane.
Ten dział to nie forum do dyskusji.
kurt205player

[P] [K] Suzuki RF 600R, tarcze hamulcowe na przód.

Post autor: kurt205player »

Witam Bractwo!!!
Poszukuję tarcz hamulcowych na przód do suzuki RF 600R. Wiem że pasują od wielu modeli Suzuki między innymi SV 650 Bandita 600 i kilku innych modeli tej marki. Zależy mi na używkach, prostych i aby stan był w miarę jeszcze jako taki. Niestety obecnie nie stać mnie na nowe a ceny są dość wysokie, jeśli chodzi o nówki. :grin: . Jakby ktoś z Was miał, bądź wiedział kto takowe posiada, to proszę o jakieś info.
Pozdrawiam i Szerokości!!!
Hałabała
Podpatrywacz
Posty: 20
Rejestracja: sob, 4 kwie 2020, 00:07
Województwo: podkarpackie

Re: [P] [K] Suzuki RF 600R, tarcze hamulcowe na przód.

Post autor: Hałabała »

Hej, ja niedawno przerabiałem temat. Niestety na popularnych portalach zakupowych jest nędzny wybór używek- takich o gr 4.3mm i wyżej. Na cieńsze szkoda kasy. Ja zaryzykowałem i kupiłem chińczyki Nistal za 800zł za dwie i jestem zadowolony, jakość spoko, zero bicia, zero luzów na nitach. Nie wiem jakby się spisały do sportowej jazdy ale do codziennej wystarczy. Oczywiście wolałbym przynajmniej NG ale nie mam tyle kasy na własne przyjemności a bez hamulców nie ma jazdy.
ps. też chciałem kupić RF ale kiedy szukałem nie było nic ciekawego na rynku. Rzadki model, chciałbym się choć takim kiedyś przejechać.
Motocykle to nie wszystko... ale wszystko bez motocykli jest niczym.
kurt205player

Re: [P] [K] Suzuki RF 600R, tarcze hamulcowe na przód.

Post autor: kurt205player »

Hejka Hałabała, udało mi się znaleźć używki o grubości 4.6mm, właśnie do mnie lecą, więc nie jest źle. Gość przyrzekał że tarcze są proste, po za tym jeśli okaże się inaczej, mogę je odesłać i po problemie. Wydaje mi się że będzie ok. Te tarcze są z jeżdżącego do tej pory motocykla. Dzięki za odpowiedź na mój post.
Szerokości!!!
EDIT: Piszesz, że chciałbyś się bujnąć RF-ką, więc zapraszam na Śląsk :blush:
ODPOWIEDZ