[S] Wydechy do VS1400

W tym dziale możecie umieszczać ogłoszenia kupna, sprzedaży lub zamiany.
!! UWAGA !! Wszystko co nie jest zwiazane z motocyklami (lub będą to motocykle innej marki niż SUZUKI) bedzie kasowane.
Ten dział to nie forum do dyskusji.
sky02
Prawa Ręka Mechanika
Posty: 346
Rejestracja: wt, 24 mar 2020, 07:15
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Olszyny pod Tarnowem
Otrzymane Polubienia: 4

[S] Wydechy do VS1400

Post autor: sky02 »

Hej,

Sprzedam:
1)Oryginalne wydechy do VS1400 wyprute i przerobione przez znanego człowieka z Sosnowca Mroove. Mnie nie przypadły do gustu, za bardzo przelotowo i nie ten dźwięk. Rocznik z którego są to chyba 1992 ale teraz to nie ma znaczenia bo w środku przegrody wydłubane. W zestawie DB killery. Stan w widocznych miejscach całkiem ładny. Zakładane były przeze mnie na nowych uszczelkach i zrobiły tak może z 200km udało mi się je też dość ładnie ściągnąć bez ukruszenia to się można pokusić o zakładanie na tych samych. Cena powiedzmy 700 PLN
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

2)Wydechy z którymi kupiłem motockl, chyba Jardine, nie mogłem zdzierżyć tych nitów. Gadały nieźle gdyby poprawić w nich te nity. Niestety ściąganie nie odbyło się bez pomocy siły bo tak były zapieczone co widać na zdjęciu. Cena do uzgodnienia jak nikomu się nie przydadzą do czegoś to idą na złom.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Boulevard C50 '06 [W nowym domu]
Intruder VS1400 '93
"Ze skuterami jest jak z grubymi babami. Nie jeździ się na tym tak źle ale jakoś tak wstyd przed kolegami..."
ODPOWIEDZ