Trasa na Otwarcie

Dział regionalny dla Braci i Sióstr , którzy są na stałe bądź czasowo poza granicami naszego pięknego kraju.Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszej okolicy

Moderator: ERIC

PAULA
BS Brother
BS Brother
Posty: 1647
Rejestracja: czw, 11 gru 2008, 09:34
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trasa na Otwarcie

Post autor: PAULA »

Vais pisze:sie podoba,tylko pytanie, czy własciciel odsrodka przenocuje nas 2 dzni
my w ośrodku nocujemy tylko z soboty na niedziele a potem w droge ;) to tylko jedna noc

tym bardziej,i czy jak sie spotkamy wszyscy w sobote, to czy damy rade wyjechac na drugi dzien :mrgreen:
GSXR 600
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać...
608692167
Karola
BS Brother
BS Brother
Posty: 1708
Rejestracja: śr, 12 wrz 2007, 11:44
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trasa na Otwarcie

Post autor: Karola »

jakie dwa dni tylko jeden nocleg z 12maja będziemy kimać w osrodku jezeli nie to znajdziemy cos innego w okolicy :)

dobra to szukam jakis fajnych noclegów i podam propozycje pozniej :)
608 601 340

"Nigdy nie można ustalić z pewnością, gdzie w kobiecie kończy się anioł, a gdzie zaczyna diabeł..."
"Jutro wcale Ci się nie należy, nie jest obiecane ani zagwarantowane!"
Vais

Re: Trasa na Otwarcie

Post autor: Vais »

hyyym ,jak my sie spotkamy w sobote,to bedziemy w stanie wyjechac w niedziele :mrgreen: :?:
PAULA
BS Brother
BS Brother
Posty: 1647
Rejestracja: czw, 11 gru 2008, 09:34
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trasa na Otwarcie

Post autor: PAULA »

Vais pisze:hyyym ,jak my sie spotkamy w sobote,to bedziemy w stanie wyjechac w niedziele :mrgreen: :?:

teraz jak to przemyślałam to możemy miec problem hahahaha :D
GSXR 600
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać...
608692167
Karola
BS Brother
BS Brother
Posty: 1708
Rejestracja: śr, 12 wrz 2007, 11:44
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trasa na Otwarcie

Post autor: Karola »

no nie moge z WAMI...... nie przesadzajcie ja chce to wszystko zobaczyc wiec nie marudzic mi tu
w czwartek sie upodlimy :twisted:
608 601 340

"Nigdy nie można ustalić z pewnością, gdzie w kobiecie kończy się anioł, a gdzie zaczyna diabeł..."
"Jutro wcale Ci się nie należy, nie jest obiecane ani zagwarantowane!"
Karola
BS Brother
BS Brother
Posty: 1708
Rejestracja: śr, 12 wrz 2007, 11:44
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trasa na Otwarcie

Post autor: Karola »

znalazłam takie hotele :) sa dostepne na chwile obecną

Cena jest za pokoj 2osobowy. Wybierałam najtańsze opcje.

Wieden 13-14/5

MEININGER Downtown Sissi
Schiffamtsgasse 15, 1020 Wiedeń - 2. Bezirk – 44 + 7 euro sniadanie
Parking 13 euro

Bratyslawa 14-15/5 (16km do centrum)

Divoka Voda
Cunovo-Vodne dielo PO BOX 3, 85009 Bratysława – 38 euro sniadanie w cenie

Brno 15-16/5 (9km do centrum)

Rakovec Superior
Rakovecká 13, 635 00 Brno – 41 euro sniadanie w cenie


Praga – 16-17/5

Ostruvek
Na Ostruvku 2, 140 00 Praga – 41 euro sniadanie w cenie
Parking 4 euro
608 601 340

"Nigdy nie można ustalić z pewnością, gdzie w kobiecie kończy się anioł, a gdzie zaczyna diabeł..."
"Jutro wcale Ci się nie należy, nie jest obiecane ani zagwarantowane!"
Benia

Re: Trasa na Otwarcie

Post autor: Benia »

Trasa super !! Bardzo mi się podoba ,byłam tylko w Wiedniu także fajnie dużo nowych miejsc...
Noclegi nawet przystępne ceny,to tylko zostaje rezerwować i jedziemy...
Pogodę trzeba zamówić jeszcze :wink:
Pit

Re: Trasa na Otwarcie

Post autor: Pit »

Hmmm, wyglada na to ze oryginalnie planowana trase na Rozpoczecie, czyli Nurburgring, Black Forest i niemiecko-szwajcarskie Alpy, zaliczymy tylko ja i Agnieszka. Moze spotkamy sie gdzies w okolicach Wiednia lub Pragi :wink:
Benia

Re: Trasa na Otwarcie

Post autor: Benia »

Pit pisze:Hmmm, wyglada na to ze oryginalnie planowana trase na Rozpoczecie, czyli Nurburgring, Black Forest i niemiecko-szwajcarskie Alpy, zaliczymy tylko ja i Agnieszka. Moze spotkamy sie gdzies w okolicach Wiednia lub Pragi :wink:
Nie może tylko liczę na to ,że się spotkamy po drodze :lol:
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4253
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 1
Otrzymane Polubienia: 9

Re: Trasa na Otwarcie

Post autor: Emil »

ale bym sie chetnie z Wami przejechal bo tylko przelotem w tych okolicach bylem, ale nie moge na rozpoczecie jechac :(
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
Karola
BS Brother
BS Brother
Posty: 1708
Rejestracja: śr, 12 wrz 2007, 11:44
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trasa na Otwarcie

Post autor: Karola »

Emil pisze:ale bym sie chetnie z Wami przejechal bo tylko przelotem w tych okolicach bylem, ale nie moge na rozpoczecie jechac :(

opowiemy Ci jak było i foty porobimy a Ty nam opowiesz jak się poród udał


jutro zrobie rezerwacje dla nas (benia+vais, sis + ja) jak ktoś bedzie chętny to dajcie znac :)
608 601 340

"Nigdy nie można ustalić z pewnością, gdzie w kobiecie kończy się anioł, a gdzie zaczyna diabeł..."
"Jutro wcale Ci się nie należy, nie jest obiecane ani zagwarantowane!"
PAULA
BS Brother
BS Brother
Posty: 1647
Rejestracja: czw, 11 gru 2008, 09:34
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trasa na Otwarcie

Post autor: PAULA »

Pit pisze:Hmmm, wyglada na to ze oryginalnie planowana trase na Rozpoczecie, czyli Nurburgring, Black Forest i niemiecko-szwajcarskie Alpy, zaliczymy tylko ja i Agnieszka. Moze spotkamy sie gdzies w okolicach Wiednia lub Pragi :wink:
koniecznie musimy się spotkać może uda Wam sie dojechać do Nas już w Brnie ;) byłoby fajnie
dajcie znać to sis by i dla Was od razu rezerwacje zrobiła :)
GSXR 600
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać...
608692167
Pit

Re: Trasa na Otwarcie

Post autor: Pit »

Najpierw musze dokladnie zaplanowac trase z UK do okolic Freiburga i jeziora Bodenskiego. Chcialbym pojechac wzdlug jego wybrzeza... i to sa stale punkty trasy ktora sobie do tej pory zaplanowalem. Dalej, zobaczymy :wink: Jadac przez Liechtenstein i Austriackie Alpy mielibysmy do Wiednia okolo 700km. W srode rano, lub moze wtorek wieczor moglibysmy tam dojechac, ale musze to jeszcze policzyc :wink:
Vais

Re: Trasa na Otwarcie

Post autor: Vais »

Jak bysmy sie spotkali w Wiedniu to byłoby super,licz ,mysl ,działaj :P
Pit

Re: Trasa na Otwarcie

Post autor: Pit »

Posiedze nad mapami dzisiaj wieczorem :wink:
Sprobuje kilku wariantow:
a) spotkanie w Wiedniu, ale my mozemy tam dojechac najwczesniej we wtorek wieczorem (czyli na nocleg z 15maja na 16-tego),
b) w Pradze, to wydaje sie o wiele bardziej realne bo tak wlasnie planowalem zeby tam dojechac w srode 16-tego po poludniu, wieczor na Starowce, a w czwartek (po lunchu) ruszylibysmy do Jarnoltowka.
ODPOWIEDZ