Rozstanie z C(BR)iemna Strona Mocy - skradziony motocykl

Dział regionalny dla Braci i Sióstr , którzy są na stałe bądź czasowo poza granicami naszego pięknego kraju.Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszej okolicy

Moderator: ERIC

Pit

Rozstanie z C(BR)iemna Strona Mocy - skradziony motocykl

Post autor: Pit »

W trakcie 2 dniowego smigania po torze Rockingham skroadziono mi motocykl :evil:
Po piatkowym smiganiu podjechalismy pod hotel w poblizu toru, zaparkowalismy maszyny tuz przy wejsciu do hotelu, pod samymi kamerami CCTV, bialy dzien, duzy pub obok, ludzie wchodza/wychodza z hotelu. Motory jak na dloni widac bylo z naszych oknien. Zameldowalismy sie, prysznic, kilka JD, w miedzyczasie patrzylismy na nasze maszyny i juz mielismy zjesc na dol zeby wrzucic je na pake Vaisowego Transita... kiedy rzucilem okiem na zewnatrz i mojej Fireblade juz nie bylo :evil:

Biegiem na dol, telefon na policje, za zewnatrz czekali juz swiadkowie ktorzy wiedzieli zlodziei. 3, w kaskach na glowach, zlamali blokade kierownicy i nie probujac nawet odpalic silnika (immobilizer HISS), jedn wskoczyl na motor a 2 pchalo moja Cebre po obu stronach siedzac na motocrossach. Oparli nogi na stopkach na pasazera i w ten sposob dosc szybko oddalili sie spod hotelu. Wyskoczlismy z Markiem, wedlug swiadkow, po gora 5 minutach.

Kolory motocykla kazdy moze zobaczyc na fotorelacji z Rockingham. Numer ramy: JH2SC57A14M009369, numer silnika: SC57E2023477, numer rejestracji FM04 AHF. Watpie zeby moto wyplynelo gdzie na ebay-u, gumtree czy autotradzerze w calosci. Pewnie pojdzie na czesci :evil:

Pilnujcie swoich maszyn, zapinajcie klody i lancuchy nawet gdy oddalacie sie 'tylko na chwile'. Bialy dzien, kamery i sporo ludzi dookola wcale nie gwarantuja wiekszego bezpieczenstwa. Zlodzieje sa coraz bardziej zdesperowani, recesja cisnie.
Vais

Re: Rozstanie z C(BR)iemna Strona Mocy - skradziony motocykl

Post autor: Vais »

właśnie odszukałem z zakamarków mojego garażu łańcuch,ktory zakupiłem jadąc nad Loch Ness,od tego czasu nie używany.
Teraz będzie mi towarzyszył non stop.

Ja jeszcze nie wierze w to co sie stało

Ciekawe jest jeszcze to ze zajumali CBR 2004r a nie chcieli buchnąć GSXR L0 ktory stał obok
Jak sie zastanawialiśmy mogło zniechęcić ich brak setów pasażera ktore zdemontowałem dzien wczesniej,po prostu nie mieli jak go popchnąć

Ech
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Rozstanie z C(BR)iemna Strona Mocy - skradziony motocykl

Post autor: Lechul »

Ech.............. :cry:
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rozstanie z C(BR)iemna Strona Mocy - skradziony motocykl

Post autor: Piniu »

Ja pier... jak w amerykańskim filmie! Szok!
Pewnie za rogiem stał jakiś bus bo aż trudno uwierzyć żeby w ten sposób oddalili się daleko.
luzik
Free Rider
Posty: 2354
Rejestracja: pn, 20 sie 2007, 14:46
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Rozstanie z C(BR)iemna Strona Mocy - skradziony motocykl

Post autor: luzik »

masakra ..pewnie kawałek dalej stał bus..
GS-F N600 (105000km) --> italian whore (16000 + 14000km++)
It's Good to be Bad :devil:
Hube

Re: Rozstanie z C(BR)iemna Strona Mocy - skradziony motocykl

Post autor: Hube »

Ku*wa mać, przykro mi Bro! Swoją drogą bezczelność takich sukinsynów jest przerażająca.
Pit

Re: Rozstanie z C(BR)iemna Strona Mocy - skradziony motocykl

Post autor: Pit »

Policjant ktorzy przyjechal na miejsce powiedzial ze pewnie bylismy juz obserwowani na torze, potem zlodzieje tylko podjechali za nami aby sprawdzic gdzie sie zatrzymujemy na noc. To samo uslyszalem od kolesia z firmy wynjamujacej motory na tor, ze trackdays sciagaja uwage zlodziei ktorzy pojawiaja sie jako gapiowie zeby obejrzec maszyny. Interesuja ich maszyny z drogim zawieszeniem, elektronika, podzespolami. Cale szczescie ze nie ukradli gixera Marka, albo ze nie ukradli calego vana z zapakowanymi 2 maszynami.
Pit

Re: Rozstanie z C(BR)iemna Strona Mocy - skradziony motocykl

Post autor: Pit »

Hube pisze:Ku*wa mać, przykro mi Bro! Swoją drogą bezczelność takich sukinsynów jest przerażająca.
Przerazajacy bylby rowniez widok tego co z nich by zostalo gdybysmy akurat na nich wpadli wychodzac z hotelu. Pewnie dzisiaj nie pisalbym tego z pracy, tylko siedzial na komisariacie na 'ciezkie pobicie', 'trwale kalectwo' lub 'zabojstwo w afekcie'. Zmasakrowalbym takie scierwo.
luzik
Free Rider
Posty: 2354
Rejestracja: pn, 20 sie 2007, 14:46
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Rozstanie z C(BR)iemna Strona Mocy - skradziony motocykl

Post autor: luzik »

miałeś jakieś ubezpieczenie?
GS-F N600 (105000km) --> italian whore (16000 + 14000km++)
It's Good to be Bad :devil:
Pit

Re: Rozstanie z C(BR)iemna Strona Mocy - skradziony motocykl

Post autor: Pit »

luzik pisze:miałeś jakieś ubezpieczenie?
Oczywiscie. Tutaj podstawowy pakiet ubezpieczenia to tzw. 'third-party, fire and theft', czyli OC, pozar i kradziez.
Zreszta to nie chodzi o pieniadze, tylko o 'zwiazek z maszyna', wspomnienia, trasy, czas spedzony przy maszynie... i swiadomosc ze jakies brudne gnoje rozpruwaja teraz moj motor na czesci :evil:
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: Rozstanie z C(BR)iemna Strona Mocy - skradziony motocykl

Post autor: KROPEK »

Tak sprawnie i szybko działający ludzie to nie amatorzy a to źle wróży poszukiwaniom, przykro
mi, szkoda że nie zeszliście 5 min wcześniej bo jeden gang przestałby istnieć !!
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Shogun
Śmigający inaczej...
Posty: 42
Rejestracja: pn, 18 lip 2011, 17:29
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozstanie z C(BR)iemna Strona Mocy - skradziony motocykl

Post autor: Shogun »

Gdyby zeszli 5 minut wcześniej, ekipa nie podeszłaby do motocykla. Idę o zakład, że 4 (i ew. kolejni) stali na czatach i pilnowali Pita i Vaisa.

Kiedyś moja Babcia padła ofiarą "wnuczka". Wiecie, dzwoni gość i mówi, że ja miałem wypadek i że potrzebuję na gwałt 5000. I że on podjedzie bo ja nie jestem w stanie. Babcia się przejęła i wypłaciła typkowi kasę (mało tego, typek załatwił taksę do banku). Jak sobie potem odtwarzałem kiedy to się wydarzyło okazało się, że w tym czasie siedziałem w kinie. Babcia co prawda i tak nie zadzwoniła, ale istaniało bardzo duże prawdopodobieństwo, że w kinie nie odbiorę. Ergo - ktoś mnie wtedy również pilnował.
pozdrawiam, Sebastian
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3012
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 20
Otrzymane Polubienia: 27

Re: Rozstanie z C(BR)iemna Strona Mocy - skradziony motocykl

Post autor: snajper »

Co można powiedzieć - k.....stwo. !!
Intruder M 1800 R
Burgman 125
»korzystaj z życia, bo tak szybko mija«. 
PAULA
BS Brother
BS Brother
Posty: 1647
Rejestracja: czw, 11 gru 2008, 09:34
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozstanie z C(BR)iemna Strona Mocy - skradziony motocykl

Post autor: PAULA »

strasznie mi przykro Pit ;(
GSXR 600
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać...
608692167
letko
BS Brother
BS Brother
Posty: 2621
Rejestracja: sob, 22 sty 2005, 17:16
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ustroń

Re: Rozstanie z C(BR)iemna Strona Mocy - skradziony motocykl

Post autor: letko »

K..wa miewam czasem takie sny (na szczęście) i jak się budzę to jestem tak spocony jakbym wyszedł z basenu. Jednak to uczucie bezradności, złości i żalu jest straszne nawet we śnie.
W Życiu Piękne Są Tylko Chwile !
-------------------------------------------
V-Strom DL 650
-----------------------------
był VS 750 Intruder
-----------------------------
602 256 613
ODPOWIEDZ