GMINA - Garmisch Partenkirchen 10.06-15.06 2013

Dział regionalny dla Braci i Sióstr , którzy są na stałe bądź czasowo poza granicami naszego pięknego kraju.Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszej okolicy

Moderator: ERIC

Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: GMINA - Garmisch Partenkirchen 10.06-15.06 2013

Post autor: Lechul »

Chciałem zauważyć że z mojej strony to TROSKA :angry_smile: :mrgreen: :angry_smile:
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4253
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 1
Otrzymane Polubienia: 9

Re: GMINA - Garmisch Partenkirchen 10.06-15.06 2013

Post autor: Emil »

a łyżka na to niemożliwe :P
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
Pit

Re: GMINA - Garmisch Partenkirchen 10.06-15.06 2013

Post autor: Pit »

Czy Gmina bawarska mogla by cos rzucic na tace w celu zagwarantowania bardziej slonecznej pogody? :D
Zeby to chociaz snieg to mozna by sprzet pozyczyc i posmigac po stoku, ale deszcz? :cry3:
Aha, a czy znamy moze przyblizony przebieg trasy w piatek?
Vais

Re: GMINA - Garmisch Partenkirchen 10.06-15.06 2013

Post autor: Vais »

ze względu na opady deszczu przesuwamy dwudniowy wyjazd z wtorku na środę,wiec w piątek trzeba zaplanować rowerki lub inne atrakcje.
Ja planuje uderzyć na orle gniazdo jeszcze raz,zobaczymy czy pogoda pozwoli
Mam w planie tez,obóz pracy w Dachau,

zobaczymy co da sie zrealizować

juz juto,Gmina spakowana i gotowa do jazdy

pozdr
Vais

Re: GMINA - Garmisch Partenkirchen 10.06-15.06 2013

Post autor: Vais »

Hej

I po lataniu ,nawinięte 1923mile- 3096km,było SUPER,trochę deszczu ale w większości czasu słoneczko nam świeciło.
Okolice piękne,warto było zobaczyć
Myślę, ze takie wypady to będzie nasza tradycja,już planuje miejscówkę w FR na następny rok

Podziękowania dla organizatorów Frezika :wink: i Eve ,miejscówka super ,widok z domku czadzik
Podziękowania dla wszystkich uczestników,to był super spędzony czas,az dziwi fakt,ze tak mało alkoholu poszło :mrgreen: ,jednak można bawić sie bez... hehe

Frezik i Skałka ,dali nam do myślenia,trzeba będzie się do szkól zapisać i podnieść umiejętności w prowadzeniu moto, bo udowodnili,ze jak się chce to można po wszystkim jeździć, a slajdery to niepotrzebny gadżet :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

DZIEKUJE i do następnego

ps.mamy nowy rekord odległości,dystans pokonany w jeden dzień przez SIS , :shock: :shock: :shock: ale to już niech sama się wypowie
zaliczamy oczywiście do grupy TWARDYCH DUP-ek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pit

Re: GMINA - Garmisch Partenkirchen 10.06-15.06 2013

Post autor: Pit »

Choc wrocilismy do domu w piatek krotko po polnocy... to dopiero dzisiaj dochodze do siebie w pracy :D
Nawinelismy z Pyzka 2,227mil 8) czyli 3,560km, z czego az 1,250km w trakcie przelotu do domu w piatek 8)
To byla nasza najdluzsza i najlepsza wyprawa motocyklowa... i podobnie jak narty, bedzie to nasza coroczna BS-owa tradycja!

Bylo niesamowicie: trasy, widoki, przelecze, ilosc krajow odwiedzanych jednego dnia, baza w Garmisch... no i przede wszystkim WY, ludzie ktorzy tworza Bractwo!
A trasy czwartkowej kiedy przejechalismy z Pyzka 4 przelecze nie zapomne do konca zycia (na marginiesie: przelecz Stelvio to pikus w porownaniu z przelecza Gavia).
Choc w sobote chodzilimy troche nieprzytomni, to dzisiaj juz chcialbym znowu pojechac gdzies na tydzien :twisted:


Chcialbym tez publicznie wyrazic moja dume z hartu ducha i twardosci tylka mojej Pyzki 8) Jestem pod ogromnym wrazeniem.
SUZINAS
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 528
Rejestracja: ndz, 2 kwie 2006, 18:46
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Augsburg/Gliwice

Re: GMINA - Garmisch Partenkirchen 10.06-15.06 2013

Post autor: SUZINAS »

Ech pogoda nas na poczatku nie rozpieszczala, ale frezik i wyszlo slonce :mrgreen:
Zajefajnie bylo Was wszystkich zobaczyc, frekwencja prawie 100%wa Eryk :angry_smile:
Czuje niedosyt, trzeba bedzie powtorzyc :mrgreen: Chyba narodzila sie nowa swiecka tradycja :mrgreen:
Wielki szacun! Nie bylo blisko, a do tego skalisto i kreto :angry_smile:

Zapraszamy ponownie! :mrgreen:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
+48604276100 +491729778995 http://www.bikepics.com/members/suzinas/
GSX1100g -> GTS1000 -> GSX1400K2 -> SV1000SK3 -> GSX-R1000K4 -> GSX-R1000K6
GMINA
dudishka
BS Brother
BS Brother
Posty: 97
Rejestracja: śr, 24 cze 2009, 21:38
Województwo: -
Lokalizacja: Złotów

Re: GMINA - Garmisch Partenkirchen 10.06-15.06 2013

Post autor: dudishka »

Oj działo się działo... aż szkoda było wyjeżdżać. Dziękujemy wszystkim za super towarzystwo i rewelacyjnie spedzony czas.
To co GMINA? Co roku w urodziny SUZINASA w tym samym miejscu?

Dla tych co pojechali do domu za szybko tylko dodam, że po piątkowym rozruchu, z tyłkami odpowiednio zahartowanymi wcześniej na przełęczach, w sobotę główny organizator posłał nas na małą 70cio kilometrową traskę po górkach na rowerkach i... zdecydowanie było WARTO! Bidziu - maszyna dała radę i wróciła w całości.

PS
A to, że helikopter nam rowery próbował zdemolować to już zupełnie inna historia :gafa:
DL 1000
A Rh-
gg 98980, e-mail: biha@wp.pl
Pit

Re: GMINA - Garmisch Partenkirchen 10.06-15.06 2013

Post autor: Pit »

dudishka pisze:Bidziu - maszyna dała radę i wróciła w całości.
To ze rower Bidzia dal rade nie jest jakims wielkim zaskoczeniem, ale to ze rower Marka wytrzymal (jak widac na zdjeciu powyzej), to jest dopiero COS :mrgreen:
Vais

Re: GMINA - Garmisch Partenkirchen 10.06-15.06 2013

Post autor: Vais »

Pit pisze:
dudishka pisze:Bidziu - maszyna dała radę i wróciła w całości.
To ze rower Bidzia dal rade nie jest jakims wielkim zaskoczeniem, ale to ze rower Marka wytrzymal (jak widac na zdjeciu powyzej), to jest dopiero COS :mrgreen:

Własnie mam diete, :mrgreen: :D

Na zdjeciu wyglądam na szczupłego,bidziu jest wiekszy ode mnie :mrgreen: :mrgreen:
dudishka pisze:To co GMINA? Co roku w urodziny SUZINASA w tym samym miejscu?
oczywiscie ,tylko nie w tym samym miejscu co roku gdzie indziej :P :P
Pit

Re: GMINA - Garmisch Partenkirchen 10.06-15.06 2013

Post autor: Pit »

dudishka pisze:Oj działo się działo... aż szkoda było wyjeżdżać. Dziękujemy wszystkim za super towarzystwo i rewelacyjnie spedzony czas.
To co GMINA? Co roku w urodziny SUZINASA w tym samym miejscu?
To juz postanowione! Co roku w innym miejscu, ale w okolicach daty urodzin Jarka, bo lubimy jak nam stawia pizze :mrgreen:
Benia

Re: GMINA - Garmisch Partenkirchen 10.06-15.06 2013

Post autor: Benia »

Wielkie dzięki za organizację !! Było naprawdę super będzie co wspominać :mrgreen:
Fajnie było z Wami polatać...Nie spodziewałam się ,że żabka robi takie akrobacje na skałkach :wink:
No i zobaczyć Marka na rowerze bezcenne...Mam nadzieję,że takie czerwcowe spotkania znajdą się w naszym kalendarzu imprez corocznie :D
Pozdrawiam i do nastepnego !!

Ps
Frezik dzięki za opiekę nad żabką :wink:
Pyzka

Re: GMINA - Garmisch Partenkirchen 10.06-15.06 2013

Post autor: Pyzka »

Troche pozno ale ja tez chcialam podziekowac za super imprezke, niezapomniane traski z dech zapierajacymi widokami... I tak teraz zal jak rano trzeba isc do pracy a tu niunia zerka z parkingu...
Pituni dziekuje za byl moim lewym lusterkiem prze caly tydzien...bo ja czasem lubie przy tankowaniu sie polozyc :oops: co do przeleczy to powiem tak: zaliczone i wracac tam nie mam zamiaru, poza tym czasami tchu mi braklo jakbym na nogach je zdobywala a nie na silniku :?
Wsiadajac pierwszy raz w tym roku na moto po dlugiej przerwie nie podejrzewalam ze zrobie taka traske i dojade sama w takie miejsca :D :D :D ciagle mam problemy z ruszaniem i parkowaniem ale jak juz jade to nawet 1200km nie jest straszne bo wiem ze na koncu czekaja moje dwa rozdarte taliby :D :D :D
Mozecie mnie zapisac na kolejny rok :angry_smile:
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: GMINA - Garmisch Partenkirchen 10.06-15.06 2013

Post autor: Lechul »

Pyzka jak ty trzaskasz jednym cięgiem 1200 km solo rajding mod to Ty się Siostro na plecaka nie nadajesz, co niniejszym oficjalnie ogłaszam przez co okazję do świętowania w regionie, chciałbym zauważyć, Wam zapodaję.
Szerokości Pyzka :P :P :P
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Vais

Re: GMINA - Garmisch Partenkirchen 10.06-15.06 2013

Post autor: Vais »

Lechul pisze: oficjalnie ogłaszam przez co okazję do świętowania w regionie, chciałbym zauważyć, Wam zapodaję.
Szerokości Pyzka :P :P :P
Sie plecak dorwał do jazdy. :P :brawo:
ODPOWIEDZ