Intruder 1400VS coś dzwoni/cieknie paliwo

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
clashtorny
Głaszczący Kanapę
Posty: 26
Rejestracja: pt, 8 sie 2014, 10:12
Województwo: podkarpackie

Intruder 1400VS coś dzwoni/cieknie paliwo

Post autor: clashtorny »

Witam
Odpaliłem dziś intruza po 5 minutach zgasiłem. I zauważyłem że z otworu z lewej strony oraz ze spustu paliwa przedniego gaźnika kapie paliwo. Dokręcenie śruby spustu paliwa spowodowało szybsze kapanie. Na początku tego roku w Bieszczadach zaczął mi na wysokich obrotach szarpać. Zatrzymałem się zgasiłem a z okolicy właśnie tego gaźnika z przodu, coś strzeliło poszedł też mały dym. Wtedy nie chciał odpalać i musiałem wymienić świece z lewej strony. I później normalnie wszystko działało. Dziś dokrecilem opaskę na gaźniku widać stąd ten dym. Słyszę również metaliczne klekotanie z okolicy silnika. Coś się posypało w gaźniku?
arr80
Podpatrywacz
Posty: 12
Rejestracja: sob, 2 cze 2018, 11:08
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Nawojowa

Re: Intruder 1400VS coś dzwoni/cieknie paliwo

Post autor: arr80 »

Odnośnie tego szarpania to było podczas jazdy czy na postoju? Pytam ponieważ Bieszczady mają to do siebie że tam lubi wiać a intruder 14 nie lubi takich wiatrów zwłaszcza bocznych. Wtedy zaczyna gasnąć przedni cylinder i będzie szarpać, być może to było powodem pozostałych dolegliwości czyli mogła paść świeca, dymy i strzelania.. Co do ciekącego paliwa to duże prawdopodobieństwo że zawiesił sie pływak i paliwo poszło na przelew. Taka kumulacja.
Nie wiem co Ci powiedzieć na temat dzwonienia bo to pojęcie względne. Dobrze było by się przysłuchać, z której strony silnika i w jakiej okolicy.
Do Wszystkich Kobiet," nie ważne gdzie facet nabiera apetytu, ważne aby jadał w domu".
vilu
Głaszczący Kanapę
Posty: 36
Rejestracja: sob, 1 paź 2011, 12:14
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Intruder 1400VS coś dzwoni/cieknie paliwo

Post autor: vilu »

Myślę że intruder prosi się o serwis gaźników
arr80 witam kolegę *)
BLACK DEVIL VS 1400
arr80
Podpatrywacz
Posty: 12
Rejestracja: sob, 2 cze 2018, 11:08
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Nawojowa

Re: Intruder 1400VS coś dzwoni/cieknie paliwo

Post autor: arr80 »

siema villu, widzę że paru z nas tu zagląda.
Do Wszystkich Kobiet," nie ważne gdzie facet nabiera apetytu, ważne aby jadał w domu".
ODPOWIEDZ