intruder 1996 - wersja II

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
kotekmk
Głaszczący Kanapę
Posty: 25
Rejestracja: pn, 23 paź 2017, 22:14
Województwo: pomorskie

intruder 1996 - wersja II

Post autor: kotekmk »

Witam was ponownie :)
Nastała potrzeba ratowania motocykla to się zrobiło... - jakoś tak przypadkiem wyszło że to znów Intruder nowszy rocznik ale nie dokończa byłem z tego faktu zadowolony

Standardowo wszystko co można wymienić a było zużyte to zostało wymienione.
Reszta doczyszczona, dopolerowana i odnowiona. - kupa godzin poświęcona, chociaż i tak szybciej niż poprzedni bo już szlaki przetarte - chociażby nie musiałem szukać wykonawcy szprych i kto mi je zaplecie - chromy też od razu poszły do odnowy nie czekając aż będzie na nie czas.
Tym razem siedzenie spoczywa na błotniku, który jest nieruchomy w odróżnieniu od poprzedniego motocykla, bak został oryginalny. - jeszcze kilka drobiazgów.

Ogólnie przyjechał do mnie taki trochę "wieś tuning" sprayem malowany, instalacja żywcem nożem przecięta i na izolację złączona przy kierownicy.
Komuś nie chciało się jej przepuszczać przez kierownicę to po chamsku kątówką w przełącznikach wyciął dziurę żeby bokiem wyszła.

Nie mam kompletnych zdjęć więc trochę wyobraźnią trzeba go złożyć w całość.
Na jednych fotkach jest siedzenie na innych jeszcze niepomalowany błotnik.
Motyw JackaDanielsa dla mnie przejedzony ale na prośbę znów został umieszczony.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ