Dysze do gaźnika VL800 - jakie

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
luka9
Głaszczący Kanapę
Posty: 37
Rejestracja: ndz, 12 sie 2018, 19:58
Województwo: mazowieckie

Dysze do gaźnika VL800 - jakie

Post autor: luka9 »

Witam, szperam, szukam, tracę głowę :D, otóż nie mogę nigdzie znaleźć informacji jakie dyszę pasują do gaźnika w naszych C50/VL800 Volusia? Znalazłem jakąś informacje, że dysza główna to typ N102, ale nie ma nigdzie potwierdzenia że tak faktycznie jest.
Zmieniłem filtr powietrza na K&N i wydech na V&H z wyciszeniem, motocykl teraz działa tyle o ile, tzn jeździ i odpala nawet kapke lepiej niż przed (chociaż założyłem też irydowe świece przy serwisie na wiosnę i to może ich zasługa), ale nie jest tak jak powinno nadal brakuje mu mocy, znalazłem orientacyjne rozmiary dysz jakie powinienem mieć z forum w stanach (wiadomo dokładnie będę to już ogarniał na konkretnie moim motocyklu) ale do mojego "setupu" dysza główna powinna być w okolicach 145 (oryginał chyba 128,5 albo 132 nie pamiętam) a wolne obroty to chyba coś koło 35 (oryginał chyba 27,5?) , czy ktoś z użytkowników ma informacje jakie dyszę są do wolnych obrotów i główna?
majster
Podpatrywacz
Posty: 21
Rejestracja: czw, 31 sie 2017, 22:40
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Dysze do gaźnika VL800 - jakie

Post autor: majster »

Cześć, w instrukcji Haynesa do VL800 wygląda to tak jak na załączonym obrazku.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ