Vl800 niska prędkość max

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
sky02
Prawa Ręka Mechanika
Posty: 348
Rejestracja: wt, 24 mar 2020, 07:15
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Olszyny pod Tarnowem
Otrzymane Polubienia: 4

Re: Vl800 niska prędkość max

Post autor: sky02 »

Tak jak kolega wyżej pisał analizator nie ma sensu do ustalania skłądu mieszanki. Raz że jest różny poziom zanieczyszczeń paliwa, a 2 że paramety które mierzy np CO spadają już przy lekko bogatej mieszance na poziomie 0,9 lambda. I nie widać różnicy czy masz lekko bogatu, stechiometryczną, lekko ubogą czy tak uboga że wypalasz zawory. 3 z twojego opisu wynika że na jałowych masz z grubsza okej a przecież nie będziesz jeździł z analizatorem w sakwie po autostradzie.
Skład mieszanki ustawisz tylko na lambdzie szerokopasmowej, w innych zakresach niż jałowe tylko na hamowni albo z zamontowaną przenośnie na patencie.

Tak mi teraz ta zima zasugerowała - nie jeździsz przypadkiem na starym paliwie z zeszłego roku w którym wytrąciła się woda? Tankowałeś w tym roku? Świeca wygląda na nową, nie wiem ile na niej przejechałeś i czy ją wyciągnąłeś tak po prostu po jeździe i jest to uśrednione jej działanie czy wyciągnołeś w trakcie grzania na full otwartej przepustnicy tak jak pisałem wcześniej. Jeżeli uśrednione to mało widać co jest głębiej na porcelance ale jak jest choć trochę kawy z mlekiem to jest okej, jak to jest po odcieciu zapłonu na full otwartej przepustnicy to na pewno brakuje paliwa bo każda Vka czy to motocykl czy samochód wtedy fabrycznie przelewa.

140 jest już okej z szybą i sakwami, może pod wiatr. Może była inna temperatura i cisnienie a to ma wpływ na ilość tlenu w powietrzu.
Boulevard C50 '06 [W nowym domu]
Intruder VS1400 '93
"Ze skuterami jest jak z grubymi babami. Nie jeździ się na tym tak źle ale jakoś tak wstyd przed kolegami..."
ODPOWIEDZ