Poszukiwania - Intruder 125

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
Czarek1304

Poszukiwania - Intruder 125

Post autor: Czarek1304 »

zeno74 pisze: ndz, 24 maja 2020, 18:29 https://bikemaster.pl/ Gdansk chyba Wrzeszcz maja naprawde fajne sztuki sam kiedys kupilem tam Drag Star'a. Byl naprawde igla.
Oferuja dowoz na miejsce no ale chyba masz jakies komisy blizej zeby ocenic samemu, chyba ze sie pofatygujesz do Wrzeszcza.
Powodzenia w zakupie.
właśnie znalazłem coś ciekawego dla mnie
https://www.olx.pl/oferta/intruder-vl12 ... fd4037f1a3

co myślicie o tym?
zeno74
Naciagacz Łańcucha
Posty: 200
Rejestracja: pn, 6 kwie 2020, 20:35
Województwo: pomorskie

Re: Poszukiwania - Intruder 125

Post autor: zeno74 »

Ladnie ubrany, co do ceny to nie sledze tych modeli to sie nie wypowiem ale mysle ze godny uwagi :slightly_smiling_face:
Komar Kadet WSK JawaTS 350
GSF 1250 SA bandzior były
GSX 1250 FA jest ;)
bog54
Naciagacz Łańcucha
Posty: 186
Rejestracja: czw, 31 sty 2019, 15:58
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: kobyłka
Kontakt:

Re: Poszukiwania - Intruder 125

Post autor: bog54 »

Wygląda ciekawie
Też o czymś takim kiedyś myślałem ale syn wybił mi z głowy , cytuje ; ojciec to nie jedzie to tylko wygląda jak zaczniesz wyprzedzać jakiś traktor to skończysz na emeryturze :
Przejechałem się taką 125 ką i stwierdziłem że syn miał racje i kupiłem za podobną kwotę vs800 i jestem bardzo zadowolony , nie za ciężki , wygodny i wystarcza mocy na bezpieczną jazdę
Rozważ tan zakup
intruder vs 800 , R 1100rt
chętnie pomogę w pracach nad / lakier mechanika /
kontakt 503685105
zeno74
Naciagacz Łańcucha
Posty: 200
Rejestracja: pn, 6 kwie 2020, 20:35
Województwo: pomorskie

Re: Poszukiwania - Intruder 125

Post autor: zeno74 »

bog54 pisze: śr, 27 maja 2020, 08:02 Wygląda ciekawie
Też o czymś takim kiedyś myślałem ale syn wybił mi z głowy , cytuje ; ojciec to nie jedzie to tylko wygląda jak zaczniesz wyprzedzać jakiś traktor to skończysz na emeryturze :
Przejechałem się taką 125 ką i stwierdziłem że syn miał racje i kupiłem za podobną kwotę vs800 i jestem bardzo zadowolony , nie za ciężki , wygodny i wystarcza mocy na bezpieczną jazdę
Rozważ tan zakup
No tak, zgadzam sie ze nic poza traktorem nie wyprzedzi ale kolega Czarek moze chce zlapac bakcyla na prawku kategori B
Komar Kadet WSK JawaTS 350
GSF 1250 SA bandzior były
GSX 1250 FA jest ;)
Czarek1304

Re: Poszukiwania - Intruder 125

Post autor: Czarek1304 »

zeno74 pisze: śr, 27 maja 2020, 22:21
bog54 pisze: śr, 27 maja 2020, 08:02 Wygląda ciekawie
Też o czymś takim kiedyś myślałem ale syn wybił mi z głowy , cytuje ; ojciec to nie jedzie to tylko wygląda jak zaczniesz wyprzedzać jakiś traktor to skończysz na emeryturze :
Przejechałem się taką 125 ką i stwierdziłem że syn miał racje i kupiłem za podobną kwotę vs800 i jestem bardzo zadowolony , nie za ciężki , wygodny i wystarcza mocy na bezpieczną jazdę
Rozważ tan zakup
No tak, zgadzam sie ze nic poza traktorem nie wyprzedzi ale kolega Czarek moze chce zlapac bakcyla na prawku kategori B
no właśnie strzał w dziesiątkę o to mi chodzi kat.B wiec jedyny ze wszystkich 125 jaki wg mnie pasuje do mojej twarzy :) ,jak dobrze wszystko pójdzie to w sobotę będzie mój ;) i mam filmik jak chodzi na tych wydechach super
Czarek1304

Re: Poszukiwania - Intruder 125

Post autor: Czarek1304 »

zeno74
Naciagacz Łańcucha
Posty: 200
Rejestracja: pn, 6 kwie 2020, 20:35
Województwo: pomorskie

Re: Poszukiwania - Intruder 125

Post autor: zeno74 »

:+1: :+1: :+1: :ok_hand: :ok_hand: :ok_hand:
Komar Kadet WSK JawaTS 350
GSF 1250 SA bandzior były
GSX 1250 FA jest ;)
bog54
Naciagacz Łańcucha
Posty: 186
Rejestracja: czw, 31 sty 2019, 15:58
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: kobyłka
Kontakt:

Re: Poszukiwania - Intruder 125

Post autor: bog54 »

:+1: :+1: No to szerokiej drogi
intruder vs 800 , R 1100rt
chętnie pomogę w pracach nad / lakier mechanika /
kontakt 503685105
Czarek1304

Re: Poszukiwania - Intruder 125

Post autor: Czarek1304 »

Koledzy co myślicie o tym Intruderku warto jechać obejrzeć?
Czy tu jest wszystko oryginał i nie malowany tak jak sprzedający zapewnia?Czy naklejki są oryginalne?

https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki-in ... Dq3UA.html?
sky02
Prawa Ręka Mechanika
Posty: 346
Rejestracja: wt, 24 mar 2020, 07:15
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Olszyny pod Tarnowem
Otrzymane Polubienia: 4

Re: Poszukiwania - Intruder 125

Post autor: sky02 »

Po zdjęciach takiej jakości to nie wiele widać ale jeżeli dobrze widzę i na baku jest ta obrzydliwa naklejka z ostrzeżeniem która jest od któregoś tam roku wymagana prawem to stawiałbym na lakier oryginalny na baku. Nie wierze że ktoś po malowaniu baku kupowałby taka nową i ją naklejał. Większość osób i tak ją odkleja.
Boulevard C50 '06 [W nowym domu]
Intruder VS1400 '93
"Ze skuterami jest jak z grubymi babami. Nie jeździ się na tym tak źle ale jakoś tak wstyd przed kolegami..."
Czarek1304

Re: Poszukiwania - Intruder 125

Post autor: Czarek1304 »

no sprzedający w rozmowie telefonicznej zapewnia ze lakier i przebieg są oryginalne ,sprowadzony z Francji ,twierdzi ze nie ma żadnej rysy na lakierze i wszystko działa jak powinno,stan motocykla ocenia jako perfekcyjny wizualnie ,gdyż twierdzi ze przy tym przebiegu jest prawie jak nowy
sky02
Prawa Ręka Mechanika
Posty: 346
Rejestracja: wt, 24 mar 2020, 07:15
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Olszyny pod Tarnowem
Otrzymane Polubienia: 4

Re: Poszukiwania - Intruder 125

Post autor: sky02 »

Przebieg jak przebieg.
Sprzęt ma ponad 20 lat i 13tys. Gdyby to był większy motocykl to bym bardziej uwierzył w 130 niż 13.
Z drugiej strony taka pojemność to zazwyczaj wozidełko do kawiarni i z powrotem w ładny dzień wiec te kilkaset km rocznie może być prawdziwe. Dla silnika jak wiadomo od nawiniętych km ważniejsze jest jak był eksploatowany. Lepiej duży przebieg ale zrobiony długimi trasami i regularne wymiany oleju niż mały przebieg w trybie start stop i np jeszcze w oleju wymienianym co 2-3 lata bo przecież mało jeżdżony.
Rysami bym się nie przejmował bo to naturalny efekt piasku i żwiru na drodze nawet. Jak chromy w dobrym stanie i brak rdzy to jest okej. Jak silnik chodzi ładnie równo nic nie stuka to tez okej. (Jak pryka i fika to mogą być tylko gaźniki do roboty lub świece do wymiany ale tego nie sprawdzisz na szybko).
Sprawdzić stan i wiek opon, jak starsze niż 5 lat targować się o cenę nowych bo do zmiany.
Sprawdzić czy lagi proste i nie ciekną, czy łożyska okej w wachaczu i główce.
Stan hamulców czy hamuje normalnie i klocki okej i tarcza nie pogięta.
Czy gdzieś nie ma zacieków oleju i pocenia na silniku w tym od dołu śladów po nim jak się rozgrzeje.
Sprawdzić na wydechach, końcówkach kierownicy i podnożkach czy nie ma mocnego przytarcia od szlifa. Jak są tylko ryski to najwyżej niegroźny paciak na parkingu ale przy tej wadze sprzętu to może tego nawet nie być.
Przejechać się sprawdzić czy jedzie prosto i normalnie zmienia biegi.
Przy takim sprzęcie moim zdaniem ryzyko bubla raczej małe. Nie jest to typ motocykla na którym jakiś małolat się popisywał ani wielki cruiser którego momentu ktoś nie opanował.
Poprosić kogoś o pomoc w oględzinach żeby ktoś patrzył trzeźwym nie napalonym okiem i się przejechał jak nie czujesz się na siłach.
Jak okej to kupować, wymienić płyny i filtry (niezależnie od tego co mówi sprzedawca) i witamy w klubie!
Boulevard C50 '06 [W nowym domu]
Intruder VS1400 '93
"Ze skuterami jest jak z grubymi babami. Nie jeździ się na tym tak źle ale jakoś tak wstyd przed kolegami..."
Czarek1304

Re: Poszukiwania - Intruder 125

Post autor: Czarek1304 »

Dzieki sky02 za te cenne uwagi,bedziemyna te rzeczy uważali które wymieniłeś,pozdrawiam
ODPOWIEDZ